Neler Yeni

Rx 470 start almama sorunu

Xprofile

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet yahya tosun
Merhaba arkadaşlar letgo'dan 2.el Sapphire Rx 470 aldım eve geldim denedim 30 dk çalıştı. O süre zarfında driver yükledim ve pc'den antivürüs taraması vs. yaptım. Ardından birden görüntü gitti. Daha sonra ekran kartını anakart'tan söküp tekrar taktım fakat start almıyordu güç gelmiyordu görüntüde yoktu kısa devre olabilir mi diye baktım kısa devrede yoktu işlemci fanı ve psu fanları dönüyordu yani ekran kartında sorun vardı sizce sorun nereden kaynaklanmış olabilir. İstanbul/bahçelievler'de oturuyorum bildiğiniz garantili ekran kartı tamiri yapan yer var mı ? TEŞEKKÜRLER.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,213
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Merhaba arkadaşlar letgo'dan 2.el Sapphire Rx 470 aldım eve geldim denedim 30 dk çalıştı. O süre zarfında driver yükledim ve PC'den antivürüs taraması vs. yaptım. Ardından birden görüntü gitti. Daha sonra ekran kartını anakart'tan söküp tekrar taktım fakat start almıyordu güç gelmiyordu görüntüde yoktu kısa devre olabilir mi diye baktım kısa devrede yoktu işlemci fanı ve psu fanları dönüyordu yani ekran kartında sorun vardı sizce sorun nereden kaynaklanmış olabilir. İstanbul/bahçelievler'de oturuyorum bildiğiniz garantili ekran kartı tamiri yapan yer var mı ? TEŞEKKÜRLER.
Adamla konuş geri ver ekran kartını.
2. El :(

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Test etmedenmi aldın ?

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Merhaba arkadaşlar letgo'dan 2.el Sapphire Rx 470 aldım eve geldim denedim 30 dk çalıştı. O süre zarfında driver yükledim ve PC'den antivürüs taraması vs. yaptım. Ardından birden görüntü gitti. Daha sonra ekran kartını anakart'tan söküp tekrar taktım fakat start almıyordu güç gelmiyordu görüntüde yoktu kısa devre olabilir mi diye baktım kısa devrede yoktu işlemci fanı ve psu fanları dönüyordu yani ekran kartında sorun vardı sizce sorun nereden kaynaklanmış olabilir. İstanbul/bahçelievler'de oturuyorum bildiğiniz garantili ekran kartı tamiri yapan yer var mı ? TEŞEKKÜRLER.
Büyük ihtimalle ürün bozuktu fırınlanarak kullanilmistir adam sonkez firinlamistir calisiyor diye gösterince sana satmistir sen gelince gene gitmiştir bence

Xprofile

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet yahya tosun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük ihtimalle ürün bozuktu fırınlanarak kullanilmistir adam sonkez firinlamistir calisiyor diye gösterince sana satmistir sen gelince gene 4v
Evet galiba öyle sanırım ama sorun görüntü vermemesi olsa reballing gerekir fakat sorun start almaması

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,530
Üyeler
154,246
Son üye
mawisiz8w82828
Top Bottom