Neler Yeni

RX 550 ve i3 9100f li sistem alınır mı?

Kayra ün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra ün
Bugun bir bilgisayarcıya gittim bana şunları söyledi
İ3 9100f
RX 550
8 GB ram
Monitör
Klavye mouse
10900 TL bana çok iyi gelmedi ve almadım bu fiyata yakın daha iyi bulabilir iyim yoksa almalımıyım yardımcı olur musunuz?
Anakartı hatırlamıyorum

kerimustn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kerim Üstün
Arkadaşım ben bundan 2 hafta önce şöyle bir sistem aldım bilgi sahibi olman için söylüyorum
Ryzen 5 2600
msi rx 5500 ekran kartı
8 gb ram
msi b450 a pro max anakart
kasayı 7500 TL'ye aldım 2 ci el olarak valoranttan örnek verebilirim en düşük 190 en yüksek 330 fps alıyor

Narkuc

80+ Bronze
İ3 9100f
RX 550
8 GB ram
Monitör
Klavye mouse
10900 TL bana çok iyi gelmedi ve almadım bu fiyata yakın daha iyi bulabilir iyim yoksa almalımıyım yardımcı olur musunuz?
Anakartı hatırlamıyorum
10 bin tlyi çöpe at daha iyi

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
İ3 9100f
RX 550
8 GB ram
Monitör
Klavye mouse
Anakartı hatırlamıyorum
O bilgisayarciya bir daha gitme

aytu_esol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Aytuğ Eşol
İ3 9100f
RX 550
8 GB ram
Monitör
Klavye mouse
Anakartı hatırlamıyorum
sakın öyle bir şey yapayım deme

Kayra ün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra ün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herkese çok teşekkür ederim ne kadar teşşekğr etsem az bu fiyata yakın öneride bulunabilir misiniz rica etsem :)?

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Herkese çok teşekkür ederim ne kadar teşşekğr etsem az bu fiyata yakın öneride bulunabilir misiniz rica etsem :)?
Monitöre ayrı bütçe ayırman gerekecek. attığın sistem ile bu sistem arasında kat kat fark var

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ali Erkut
İ3 9100f
RX 550
8 GB ram
Monitör
Klavye mouse
Anakartı hatırlamıyorum
Şöyle diyim gaming gende bin tl fazlasına çok iyi sistem var yani rx550 ye para verme bence.

Monitöre ayrı bütçe ayırman gerekecek. attığın sistem ile bu sistem arasında kat kat fark var
katılıyorum bilgisayar genel olarak her sene yenilediğimiz bir şey değil. maddi durumunuzu bilmiyorum ama bütçenizi 3,4k daha aşarsanız hem çok daha iyi bir sistem alırsınız hemde gelecek 4,5yıl için güzel bir yatırım yaparsınız. ama rx550 alırsanız cs go 100 fps veriyor diye sevinirsiniz kalanı üzüntü ve pişmanlık maalesef

Kayra ün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra ün
İtopyada whıte rabbıt sistemler geliyor şuan onları kovalıyorum alabilirsem onları alocam eğer alamazsam aklım burda bu siteler güvenliği değilmi herlese şok teşşekür edeirm tekrardan :)
katılıyorum bilgisayar genel olarak her sene yenilediğimiz bir şey değil. maddi durumunuzu bilmiyorum ama bütçenizi 3,4k daha aşarsanız hem çok daha iyi bir sistem alırsınız hemde gelecek 4,5yıl için güzel bir yatırım yaparsınız. ama rx550 alırsanız cs go 100 fps veriyor diye sevinirsiniz kalanı üzüntü ve pişmanlık maalesef

Top Bottom