Neler Yeni

rx 5600xt sistem alınır mı?

Morvil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gökalp Yılmaz
beklemesine beklerimde ekran kartı fiyatları uctukca ucuyo dolar da simdi cıkmaya baslarsa bu paralara sistem bulamam
Anlıyorum fakat yapacak bir şey dolar bugün ani bir düşüş yaptı diye duydum stok yenilenmesi 15inde yapılır gibi çok bir şey değişmez anlıyacağın

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
Kötü olmuş hocam banka hesaplarına falan yatırma olayı var diye hatırlıyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp derdinizi anlatarak bilgi alabilirsiniz. Biraz geç açıyorlar ama akşam 5'e kadar arayın, bir şekilde açıyorlar.
nakit olsa zaten sorunum olmucak bi kısmı nakit bi kısmı kart yapmazlar sanmıyorum bu yüzden o secenek yattı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlıyorum fakat yapacak bir şey dolar bugün ani bir düşüş yaptı diye duydum stok yenilenmesi 15inde yapılır gibi çok bir şey değişmez anlıyacağın
bi de sey var sistem kalmadı incede 4 te 1 kaldı vatanda nerdeyse bitti itopya zaten kendi calıyo kendi oynuyo fiyatlarla bulasmam, gamegaraj 3te 1 falan kaldı sistem kalmadı ülkede

Morvil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gökalp Yılmaz
nakit olsa zaten sorunum olmucak bi kısmı nakit bi kısmı kart yapmazlar sanmıyorum bu yüzden o secenek yattı.

bi de sey var sistem kalmadı incede 4 te 1 kaldı vatanda nerdeyse bitti itopya zaten kendi calıyo kendi oynuyo fiyatlarla bulasmam, gamegaraj 3te 1 falan kaldı sistem kalmadı ülkede
dediğim gibi sistemler bittikçe stok yenilenmesi yapılıyor 2021 yenilemesi ayın 15inde çoğu yer yapacak gibi

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
dediğim gibi sistemler bittikçe stok yenilenmesi yapılıyor 2021 yenilemesi ayın 15inde çoğu marka yapcak gibi
coin madenciliginden dolayı yeni gelen fiyatların daha yüksek olacagını düsünüyorum

dediğim gibi sistemler bittikçe stok yenilenmesi yapılıyor 2021 yenilemesi ayın 15inde çoğu yer yapacak gibi
ayrıca normal zamanda dediginiz dogru fakat ne üretilen ekran kartı var ne de onu alabiliyorlar adamlar 72 ekran kartıyla 200 tane sistem kurmus hesabını siz yapın cıkmadan satın alıyor sirketler ekran kartlarını

Morvil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gökalp Yılmaz
coin madenciliginden dolayı yeni gelen fiyatların daha yüksek olacagını düsünüyorum

ayrıca normal zamanda dediginiz dogru fakat ne üretilen ekran kartı var ne de onu alabiliyorlar adamlar 72 ekran kartıyla 200 tane sistem kurmus hesabını siz yapın cıkmadan satın alıyor sirketler ekran kartlarını
coin madenciliği geldikten sonra piyasa bu kadar kötü oldu fiyatlar artardı normalde ama yeni ekran kartları çıktığı için fiyat normal kalabilir

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
coin madenciliği geldikten sonra piyasa bu kadar kötü oldu fiyatlar artardı normalde ama yeni ekran kartları çıktığı için fiyat normal kalabilir
5 kurus fazla vermek istemiyorum ama bütün her şey buna zorluyo normal zamanda doların düsmesi ve dediginiz gibi yeni ekran kartlarının düsmesi %15-20 düsüse sebep olabilirdi ama suan durum pahalanma yönünde ki zaten cogu ekran kartı simdiden 1000-1500 koydu hazır sistemler dısında

Morvil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gökalp Yılmaz
5 kurus fazla vermek istemiyorum ama bütün her şey buna zorluyo normal zamanda doların düsmesi ve dediginiz gibi yeni ekran kartlarının düsmesi %15-20 düsüse sebep olabilirdi ama suan durum pahalanma yönünde ki zaten cogu ekran kartı simdiden 1000-1500 koydu hazır sistemler dısında
forumda bu tarz kelimeler kullanılmaz raporlanma olabilir ve doların artıp düşmesi bizim elimizde değil efsane cumada pc alsaydın keşki

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
forumda bu tarz kelimeler kullanılmaz raporlanma olabilir ve doların artıp düşmesi bizim elimizde değil efsane cumada PC alsaydın keşki
o zamanlar bakmıyodum malesef sonradan fikir olustu

forumda bu tarz kelimeler kullanılmaz raporlanma olabilir ve doların artıp düşmesi bizim elimizde değil efsane cumada PC alsaydın keşki
hangi kelime anlamadım galiba ko. kelimesi ama ben üstüne koymak artmak manasında kullandım

Morvil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gökalp Yılmaz
o zamanlar bakmıyodum malesef sonradan fikir olustu

hangi kelime anlamadım galiba ko. kelimesi ama ben üstüne koymak artmak manasında kullandım
o zaman sorun yok bekliyeceyiz artık süreç ne gösteriyor

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
o zaman sorun yok bekliyeceyiz artık süreç ne gösteriyor
inanın 1 aydır falan bakıyorum o kadar bunaldım ki 3-4 kere alma asamasında alamadım nasip olmadı, en son bırakıcam artık bakmayı.

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
Bu işler böyledir sabır gerektirir araştırma gerektirir
normal zamanda gercekten bekleme taraftarıyım fiyatların artışı beni geriyor aynı paraya 1 ay sonra 1660 s anca alabilcegimi düsünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,074
Üyeler
152,174
Son üye
zindan0
Top Bottom