Neler Yeni

Çözüldü✓ RX 570 4GB O4G Gpu Memory ve gpu core hızı artıyor düşüyor

Sameezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Semih Aydın
Boşta iken RX 570 4GB O4G Gpu Memory 1750 mhz Gpu core ise 1264 mhz'ye çıkıp tekrar 300 mhz ye düşüyor chrome açıkken denedim yine aynısını yapıyor boşta denedim yine aynısını yapıyor normal bir durummudur ?

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
Aynı sorun bende de var çözemedim benim düşüncem oyun modu veya güç seçeneklerinden yüksek performansı açınca öyle oluyor diye biliyorum

Sameezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Semih Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorun bende de var çözemedim benim düşüncem oyun modu veya güç seçeneklerinden yüksek performansı açınca öyle oluyor diye biliyorum
Windows'un kendi oyun modu açık bende ama güç seçeneklerinden dengeli modu kullanıyorum şuanda

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,884
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Chrome/Edge falan donanım hızlandırma açıksa GPU yu kullanıyor bu yüzden sayfa geçişleri vb arasında bu durum normal. Ayarlardan kapatabilirsin ama dezavantaj değil bu durum

Sameezy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Semih Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Chrome/Edge falan donanım hızlandırma açıksa GPU yu kullanıyor bu yüzden sayfa geçişleri vb arasında bu durum normal. Ayarlardan kapatabilirsin ama dezavantaj değil bu durum
evet bende donanım hızlandırma açık chrome kullanıyorum bu yüzden olabilir sizce kapalı veya açık hangisi olması daha sağlıklı olur ?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,884
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
evet bende donanım hızlandırma açık chrome kullanıyorum bu yüzden olabilir sizce kapalı veya açık hangisi olması daha sağlıklı olur ?
Daha akıcı bir deneyim için açık olması daha iyi

Top Bottom