Neler Yeni

RX 570 Fps düşüşü

Fresha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Fırat
R3 2200G + RX 570 ve 8gb ramim var fakat PUBG oyununda fps değerleri düşük. Youtube'da izlediğim videolarda yükse ayarlarda 72 ve üstü fps alırken benim sistemimde 50 ve altı hatta ani fps dropları ile 30'a düştüğü oluyor. Sıcaklık değerleri 72'yi geçmedi şuana kadar. Sebebi ne olabilir sizce ?

Mazekieen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Engin Uzuner
Instagram
Enginuzuner888
Steam
Mazekieen
Twitter
Enginuzuner888
Youtube üzerinden izlediğin videolar OC yapılmış olabilir.Driverlarını kontrol et güncelleme gelmiştir

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ahmet Furkan ARABACIOĞLU
R3 2200G + RX 570 ve 8gb ramim var fakat PUBG oyununda fps değerleri düşük. Youtube'da izlediğim videolarda yükse ayarlarda 72 ve üstü fps alırken benim sistemimde 50 ve altı hatta ani fps dropları ile 30'a düştüğü oluyor. Sıcaklık değerleri 72'yi geçmedi şuana kadar. Sebebi ne olabilir sizce ?
Belkide sistemin bi anda r3 2200g nin apu işlemcisine geçiyodur knk

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
İlkay Burak SAYAR
Knk YouTube daa izlediklerinle aynı donanım olmuyor bazen çünkü işlemciyii test ederken testi yapan kişi ekran kartını rtx 2080 ti takabiliyor. 8gb yerine 16 GB Ram kullanabiliyor. Bunun sebebi işlemciye darboğaz yaptırıp işlemcinin gerçek performansını açığa çıkarmaktır.

Yada ikinci sebepki bunu hiç sanmıyorum ekran kartın sahte olabilir. ???

d3sing3r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ibrahim eren yüzgeç
Merhabalar. Ben de AMD ekran kartı kullanıyorum. Sürücüyü en son güncelleştirdiğimden beri bende de FPS düşüşü oluyor. Ana ekrana sağ tık yapıp radeon ayarlarına gelin. Oyun ve grafik ayarları bölümünden tüm ayarları sıfırlamayı deneyin. sonra keskinlik ve üçlü arabelleğe alma ayarlarını kapalı hale getirin. Fırlama olmasa da yükseleceği yönündeyim. Umarım sonradan bu problemi çözerler :(

Dewzad17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burak Alpagat
Bilgisayarın ısınıyor olabilir macun bakımını yap bence

inanc_cbn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
İnanç Çoban
dual ram mi kullanıyorsun,OC yaptın mı?,driverler güncel mi

Dewzad17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burak Alpagat
Knk YouTube daa izlediklerinle aynı donanım olmuyor bazen çünkü işlemciyii test ederken testi yapan kişi ekran kartını rtx 2080 ti takabiliyor. 8gb yerine 16 GB Ram kullanabiliyor. Bunun sebebi işlemciye darboğaz yaptırıp işlemcinin gerçek performansını açığa çıkarmaktır.

Yada ikinci sebepki bunu hiç sanmıyorum ekran kartın sahte olabilir. ???
Sahte ekran kartı ilk defa duyorum adamın marka ekran kartı var sen diyon sahte o imkansız

Fresha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Fırat
dual ram mi kullanıyorsun,OC yaptın mı?,driverler güncel mi
Single ram kullanıyorum ve 2400mhz bundan da kaynaklanabilir belki. Ekran kartını en son güncellediğimde oyunlarda donduğu için ddu ile silmiştim şimdi tekrar inidreceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Serhat Bulut
Oyuna yeni gelmiş bir güncellemeden kaynaklı veya yeni AMD güncellemesinden kaynaklı olabilir. Yüksek ihtimal AMD'dendir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,745
Üyeler
151,601
Son üye
emtten
Top Bottom