Neler Yeni

RX 570 hala güncelmidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Sedat çorapcı
peki arkadaşlar mimari ve güç olarak 1060 6gb çok yakın öyle diyince bende sordum güncel değilse tamam

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
e peki güncel demek ne oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

soru sordum hayır diyebilirsin boş yorum yapma (bilen birileri yazarsa daha iyi olur)
Sen zaten baya boş yaptın ilk açıklama da sana güncel olmadığı söyleniyor sen güncelleme alıyor ise günceldir mantığı yürütüyorken bana boştan doludan bahsetme. Hem yazım da koyduğum işaret var sana karşı bir tavır üslûp yok. Boş yapma diye bir insana karşı tavır da bulunamazsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Sedat çorapcı
Güncel demek güçlü demek değil ki. Intel Iris XE güncel bir kart ama bir açıdan güçsüz.
mimari olarak söyledim
yani mimarisi güncel ama performansı kötü anlamında

Sen zaten baya boş yaptın ilk açıklama da sana güncel olmadığı söyleniyor sen güncelleme alıyor ise günceldir mantığı yürütüyorken bana boştan doludan bahsetme. Hem yazım da koyduğum işaret var sana karşı bir tavır üslûp yok. Boş yapma diye bir insana karşı tavır da bulunamazsın.
bilmediğim için konu açıyorum değilmi madem bazıları yazmış sen neden yazma gereyinde bulunuyorsun

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Yani yabancı ülkelerde artık alınmayan kart olup bu ülkede hala eskimedi diye diriltilmeye çalışılan kartların arasında. Kartın performansı seni çokta üzmez, fakat 3-4 sene götüreceğini de söyleyemem. Ben de 3 senedir var (Sapphire Nitro+ 4GB modeli) performanslarında üzmedi. Ama büyük ihtimal yavaş yavaş eskimeye başladığı için bir süre sonra istediğim performansı alamayacağım veya aldığım performans yetersiz kalacak. Artık 60-75Hz monitörler yerine 144-165Hz'ler tercih ediliyor ve o kart ile bir süre sonra 165FPS üstü falan alamazsın gibi.

**Bu arada masaüstü bilgisayarıma 3 4 aydır bakmıyorum laptopum olduğu için.**

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Sedat çorapcı
Yani yabancı ülkelerde artık alınmayan kart olup bu ülkede hala eskimedi diye diriltilmeye çalışılan kartların arasında. Kartın performansı seni çokta üzmez, fakat 3-4 sene götüreceğini de söyleyemem. Ben de 3 senedir var (Sapphire Nitro+ 4GB modeli) performanslarında üzmedi. Ama büyük ihtimal yavaş yavaş eskimeye başladığı için bir süre sonra istediğim performansı alamayacağım veya aldığım performans yetersiz kalacak. Artık 60-75Hz monitörler yerine 144-165Hz'ler tercih ediliyor ve o kart ile bir süre sonra 165FPS üstü falan alamazsın gibi.

**Bu arada masaüstü bilgisayarıma 3 4 aydır bakmıyorum laptopum olduğu için.**
1080p low ayarlarda 3-4 yıl gider gibi gözüküyor

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Eğer alacaksan çok uyguna bulmadığın sürece alma bence. Güncel ama çok olmasada bazen sorun çıkartıyor.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
1080p low ayarlarda 3-4 yıl gider gibi gözüküyor
İşte ben o kartla Forza Horizon 4 ULTRA Settings'te oynadığım zamanlar 65-70 alıyordum. Bu arada işlemci R5 2600, büyük ihtimal iler ki zamanlarda o kartla 60FPS almak için yavaş yavaş yüksek, orta, düşük diye gidecek. Fakat o süreye kadar kart değiştirmiş olman lazım zaten.

Ek olarak fazla güç çeken oyunlarda ekran kartı hata verebiliyordu RX570'lerde, WattMan Sorunu
Ama benim işim ağır oyunlarla çok olmadığı için yaşadığımı hatırlamıyorum. Bir ara fanlarıyla ilgili sorun yaşamıştım fakat düzelmişti.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
mimari olarak söyledim
yani mimarisi güncel ama performansı kötü anlamında

bilmediğim için konu açıyorum değilmi madem bazıları yazmış sen neden yazma gereyinde bulunuyorsun
Gereyinde değil, açıyorum, değilmi vb. Güzel yazını bana harcama. Başkalarına yazıp bilgi almaya çalış. İyi forumlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Sedat çorapcı
İşte ben o kartla Forza Horizon 4 ULTRA Settings'te oynadığım zamanlar 65-70 alıyordum. Bu arada işlemci R5 2600, büyük ihtimal iler ki zamanlarda o kartla 60FPS almak için yavaş yavaş yüksek, orta, düşük diye gidecek. Fakat o süreye kadar kart değiştirmiş olman lazım zaten.

Ek olarak fazla güç çeken oyunlarda ekran kartı hata verebiliyordu RX570'lerde, WattMan Sorunu
ben 4-5 yıl kullancağım sonra değiştirirm herhalde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,207
Üyeler
140,615
Son üye
vatisch
Top Bottom