Neler Yeni

Yardım RX 570 oyunlarda ekran titriyor

rkansx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Ardıç
Arkadaşlar herkese merhaba, ekran kartım RX 570 ve çoğu oyunda böyle titreme sorunlarıyla karşılaşıyorum. PC'yi formatladım, sürücüleri sil yükle yaptım fakat bir türlü çözemedim. Dönüştürücü ile kullanıyorum fakat video kaydında da böyle çıkıyor.
CPU: Ryzen 5 4600G.
GPU: RX 570 4 GB.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Sorun sanki oyun kaynaklı gibi çok entersan, farklı oyunlarda da nasıl bir durum yaşandığını atabilirmisiniz mesela daha grafik zorlayan oyunlarda ?

rkansx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Ardıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun sanki oyun kaynaklı gibi çok entersan, farklı oyunlarda da nasıl bir durum yaşandığını atabilirmisiniz mesela daha grafik zorlayan oyunlarda ?
Mesela valorantta'da bunu yaşıyorum fakat bu kadar fazla olmuyor sadece alt tarafta hafif yırtılmalar oluyor. The Witcher 3'te ise karakterlerin kafası çok fazla titriyor oynanmayacak gibi. Gta 5'de arabaların tekerlekleri hep git gel yapıyor. Ets2'de bitki örtüsü yanıp sönüyor gibi gözüküyor.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Mesela valorantta'da bunu yaşıyorum fakat bu kadar fazla olmuyor sadece alt tarafta hafif yırtılmalar oluyor. The Witcher 3'te ise karakterlerin kafası çok fazla titriyor oynanmayacak gibi. Gta 5'de arabaların tekerlekleri hep git gel yapıyor. Ets2'de bitki örtüsü yanıp sönüyor gibi gözüküyor.

Ne yalan söyliyeyim, sorun neyden kaynaklı anlayamıyorum. Hayatımda gördüğüm en tuhaf sorun.

rkansx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Ardıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne yalan söyliyeyim, sorun neyden kaynaklı anlayamıyorum. Hayatımda gördüğüm en tuhaf sorun.
Kablodan olma şansı var mı kablodan olursa yine de video kaydında çıkar mı?

marilyn

80+ Silver
Dönüştürücüden olma ihtimali var diye düşünüyorum bendede titreme vardı ama böyle değil tüm ekran ufak titreşiyordu bu çok bambaşka bir şey dokular yamuluyor

Top Bottom