Neler Yeni

Rx 5700 mü RTX 2060 mı Rx 5600 xt mi

Serdar7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Serdar
aşkm bak AMD fanı olduğun için attığım videolara filan bile bakmamaışsın o videoları sonuna kadar fanboyluğunu bırakarak izle o zaman anlarsın tatlım RTX açık perofmrans iyileştirmeyle alakası yok cnm RTX of DLSS on testini bile sana attım yaparacğın tek şey videoları açıp izlemek cicişim AMD fanboyu :).
bunların hepsini zaten izledim ben cicim sen bana karşılaştırma videosu at bunlarda karşılaştırma yok =)))
Mesaj otomatik birleştirildi:

Battlefield'da 2080ti'ı eziyor ne 2080S eşiti !!!!!!!!!!
arkadaş ağır bir şekilde nvdia fanboyu boşver :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
bunların hepsini zaten izledim ben cicim sen bana karşılaştırma videosu at bunlarda karşılaştırma yok =)))

arkadaş ağır bir şekilde nvdia fanboyu boşver :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Dalga geçtim:DD:D:D::D

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

Faruk Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Faruk
rx5700 den yana olurdu görüşüm ama 2060 da fena ekran kartı deil

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,912
İsim
Chloe Grace Moretz
rtx 2060 daha mantıklı çünkü geleceğe açık bir teknoloji ilerde bir çok oyunda rtx kullanılır bence

• Beğen

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,716
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı

cnm sen şimdi videoları izlediğine emin misin yani baktım eksik bir şey mi attım diye inceleme bile attım tamamını okursan karşılaştırma görebilirin. ;)
bu video da bundan sonraki... şimdi bakabilirsin DLSS'in ne olduğunu bilmediğien eminim cnm boş yapmamalısın ne olduğunu söylermisin? 🤣🤣🤣

benim hatam eksik atmışım.
ben de diyorum attığım şeylere bak dememe rağmen neden boş yapıyor diye eksik atmışım. 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 ama videolara bakmadığına eminim çünkü amd aşığı filansın eğer baktıysan ne anlattıklarını söyle cicim. ;);););););)😘

Serdar7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Serdar
cnm sen şimdi videoları izlediğine emin misin yani baktım eksik bir şey mi attım diye inceleme bile attım tamamını okursan karşılaştırma görebilirin. ;)
bu video da bundan sonraki... şimdi bakabilirsin DLSS'in ne olduğunu bilmediğien eminim cnm boş yapmamalısın ne olduğunu söylermisin? 🤣🤣🤣

benim hatam eksik atmışım.
ben de diyorum attığım şeylere bak dememe rağmen neden boş yapıyor diye eksik atmışım. 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 ama videolara bakmadığına eminim çünkü AMD aşığı filansın eğer baktıysan ne anlattıklarını söyle cicim. ;);););););)😘
https://www.hardwaretimes.com/nvidia-rtx-2060-vs-amd-radeon-rx-5600-xt-best-1080p-graphics-card/ al bakalım güncel test =)

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,716
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler

Serdar7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Serdar
:):):)

;);););)
ulan attığın karşılaştırma videosunu bile izlemiyorsun 1. dakikaya kadar hep eşit gidiyor 1. dakikadan sonra her oyunda 5700 30 fps fark atıyor

1590923952639.png

1 oyunda geçebilmiş sadece 5700ü. utan da atma videoyu **

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,716
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
ulan attığın karşılaştırma videosunu bile izlemiyorsun 1. dakikaya kadar hep eşit gidiyor 1. dakikadan sonra her oyunda 5700 30 fps fark atıyor

Alıntıyı görüntüle
1 oyunda geçebilmiş sadece 5700ü. utan da atma videoyu **
Sen videoyu ne kadar izledin bea tam olarak % olarka hesapla hepsini bir sadece 1 yerinkini atarak değil üstelik sen 5600 xT daha iyi diyn. :) 5700 zaten biraz daha iyi oyun perofmransı olarka ama 5600 xT DEĞİL.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mustafa Demirel
Bu konu o kadar mükemmel ki, bayadır araştırdığım üç ekran kartının sorgulaması gibi resmen.
Daha önce o kadar araştırma yaptım ama şu daha iyidir bile diyemiyorum, ben 5700 aldım.

Son düzenleme:
  • Beğen

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,716
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
Bu konu o kadar mükemmel ki, bayadır araştırdığım üç ekran kartının sorgulaması gibi resmen.
O kadar araştırma yaptım ama şu daha iyidir diyemiyorum, ben 5700 aldım.
5700 oyun perofmransında daha iyi aslında ama RTX 20 teknolojileri vs önemli olduğunu düşünen biri 2060 alabilir fakat 5600 xT, 2060'tan iyi değil. :D

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Dlss 2.0 fps arttırıyor demişler fakat iyi araştirmamışlar dlss 2.0 teknolojisi sadece rtx modu açıkkenki fpsyi iyileştiriyor yani kartın gücünü arttirmıyor sadece rtx teknolojisini iyileştiriyor yani bu teknoloji kartın daha fazla fps vermesine neden olmuyor.
2. Olarak 5700 daha iyi bir kart performans olarak fakat çok sıkıntısı olan bir kart ayrica. Sıcaklık değerleri çok kötü ve 5600xt nin bios güncellenmiş versiyonuyla aralarinda cok bir fark yok.
3. Olarak ise 5600xt hem fiyat hem de performans bakımından 14gb memoryli sürumlerinde (bios update alabilmiş olanlarinda)genel olarak rtx 2060dan daha iyi bir performans veriyor sıcaklık değerleri de gayet iyi kartlardır.
Sonuç olarak: sıcaklık ve driver sorunlarini dert etmeyeceksen 5700 al
Rtx teknolojisine önem veriyorsan 2060 al
Ama benim tercihim en iyi ve en sorunsuz kart olan 5600 xtden yana.
Sıcaklık ve driver sorunları "önemsenmeyecek" konular değil hocam. Ayrıca DLSS 2.0 , RTX için çok iyi doğrudur. Ee FPS arttırıyor , doğrudur ? İyi bir şey bu. Bütçe yoksa dediğiniz gibi RX 5600 XT var ise 2060 Super tercih edilmeli.

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mustafa Demirel
5700 oyun perofmransında daha iyi aslında ama RTX 20 teknolojileri vs önemli olduğunu düşünen biri 2060 alabilir fakat 5600 xT, 2060'tan iyi değil. :D
Evet, aynen bende bu şekilde düşünüyordum. Sonra oturup düşündüm ki ben fps istiyorum.
E RTX gibi teknolojiler güzel olsa da fps düşürüyor, malumunuz performans tarafına oynadım.
Bu arada konuda yazan üç ekran kartının birbirine olan üstünlüklerini çok araştırdım.
5600XT iyi değil diyorsun ya aslında iyi. 2060 ile yarışıyor, Super ise 5700 ve 5700XT ile.
Yani son cümlemde demek istediğim, üstünlükler oyundan oyuna değişiyor.

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,339
Üyeler
143,127
Son üye
Alperen8
Top Bottom