Neler Yeni

RX 5700XT ekran kartıma driver kurunca görüntü gidip geliyor

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
koray canpolat
Merhaba arkadaşlar,

ASUS TUF RX 5700XT ekran kartım var HDMI dan görüntü vermiyor, DP tan dönüştürücü kullanarak görüntü alıyorum ancak driver kurunca görüntü 1 saniye aralıklarla sürekli olarak gidip geliyor driver kaldırınca görüntüyü sabit alabiliyorum windows 10, windows 11 ikiside denendi.Aynı dünüştürücüyü başka ekran kartında (NVIDIA) denedim sorunsuz çalışıyor.Bu durum neyden kaynaklı olabilir bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

ConquerorXIV

80+ Gold
kartın arızalanmış olabilir

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Efe
ya da WHQL sertifikasına sahip birkaç versiyon önceki driver'larden biri kurulup tekrar denenebilir

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
koray canpolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar,

ASUS TUF RX 5700XT ekran kartım var HDMI dan görüntü vermiyor, DP tan dönüştürücü kullanarak görüntü alıyorum ancak driver kurunca görüntü 1 saniye aralıklarla sürekli olarak gidip geliyor driver kaldırınca görüntüyü sabit alabiliyorum windows 10, windows 11 ikiside denendi.Aynı dünüştürücüyü başka ekran kartında (NVIDIA) denedim sorunsuz çalışıyor.Bu durum neyden kaynaklı olabilir bilgisi olan yardımc
ya da WHQL sertifikasına sahip birkaç versiyon önceki driver'larden biri kurulup tekrar denenebilir
bunu yaptım

Top Bottom