Neler Yeni

RX 5700XT VE RX 6800'ü RTX 3070Tİ ile takas yaptım ve geri aldım!

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
ugurtekn
Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese;
Rx 5700XT ve RX 6800 16 Gb kartımı RTX 3070Tİ ile takas ettim.Sonra 6800'ü bugün geri aldım.RX 5700 XT Karşılığı yeni mesh kasa,işçilik,psu taktı
SONUCA GELİRSEK A.. yine devam ediyor PSU değiştir diyenler eyvallah öneri sunun dedinizde sonuç yine aynı ben kendimi atıyorum ALLAHA emanet olun :) Bünye kaldırmıyor artık baba...

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
hamza ersoy
neden böyle saçma bir takas yaptın ve nasıl adam geri vermeyi kabul etti ki? tebrik ederim yine iyi çevirmişsin dönülmez bir yere girdikten sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
ugurtekn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
neden böyle saçma bir takas yaptın ve nasıl adam geri vermeyi kabul etti ki? tebrik ederim yine iyi çevirmişsin dönülmez bir yere girdikten sonra
Adamın dükkanı var ve yardım etti baya sağoalsın.Ve sorun hala devam ediyor PSU ilede alakalı değil tek sorun kaldı anakart oda değişirse mevzunun ne olduğu anlaşılır.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
adamdan Allah razı olsun la

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Merak ettim şimdi sorun nedir acaba ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
ugurtekn
Merak ettim şimdi sorun nedir acaba ?
Yine aynı shutter kekeme yaşıyorum resident evilde mesela max'a alıyorum kekeme başlıyor düşükte normaldi herhalde.Anakart mı kaldırmıyor max'a geçince a... anlamadım.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yine aynı shutter kekeme yaşıyorum resident evilde mesela max'a alıyorum kekeme başlıyor düşükte normaldi herhalde.Anakart mı kaldırmıyor max'a geçince a... anlamadım.

Sistem şuan kurulu ve teste uygun ise oyun içinde bu durumu yaşarken detaylı değerleri atın, ss alarak veya video ile. Video olsa daha iyi olabilir. Detaylı değer olarakta işlemci ekran kartı ram ne kadar değer var ise hepsini açıp ekranda göstermelisiniz. MSI Afterburner ile yapabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
ugurtekn
Sistem şuan kurulu ve teste uygun ise oyun içinde bu durumu yaşarken detaylı değerleri atın, ss alarak veya video ile. Video olsa daha iyi olabilir. Detaylı değer olarakta işlemci ekran kartı ram ne kadar değer var ise hepsini açıp ekranda göstermelisiniz. MSI Afterburner ile yapabilirsiniz.
Hocam hepsi denendi maalesef her şey yapıldı tek bir donanım kaldı değişmeyen uydururuktan olan anakartım.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam hepsi denendi maalesef her şey yapıldı tek bir donanım kaldı değişmeyen uydururuktan olan anakartım.

Daha önce değerleri attığınız bir konu var mı ? İnceleyeyim bende.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
ugurtekn
Daha önce değerleri attığınız bir konu var mı ? İnceleyeyim bende.
Bilmiyorum şuan nerede ama testler normal geçiyor anlık fps düşmelerinde fix zaten düştü mü FPS alta iniyor sıcaklık normal tüm donanım değişti bir tek dandik anakartım kaldı değişmeyen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,160
Üyeler
154,878
Son üye
Douwey
Top Bottom