Neler Yeni

Yardım rx 570'im 85 dereceleri görüyor

ARTUR♚MORGAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
ALPEREN KARATAŞ
merhaba arkadaşlar genellikle rdr2, forza 4, valorant felan oynuyorum ve hepsindede 80-85 derecelerde geziyor termal macunlarını düzenli olarak yapıyorum ama hep sizce ne yapmalıyım (MSİ ARMOR RX 570 8GB)
msi aferburner ayarlarım : power limit -30, temp limit 60, diğerleri stok ayarlarda

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Klaus
Normal

Bünyamina

80+ Gold
merhaba arkadaşlar genellikle rdr2, forza 4, valorant felan oynuyorum ve hepsindede 80-85 derecelerde geziyor termal macunlarını düzenli olarak yapıyorum ama hep sizce ne yapmalıyım (MSİ ARMOR RX 570 8GB)
msi aferburner ayarlarım : power limit -30, temp limit 60, diğerleri stok ayarlarda
Bir sürü etken olabilir. Termal macunun hangi marka ? Oda sıcaklığın ne durumda ? Kasa hava akışı iyi mi ? Kasan havadar bir yerde mi ?
Bendeki kart 76 derecelere ulaşıyor 4yılı geçti kartı alalı 5 yıl olmak üzere. Termal macun yenilemedim hiç. Kart birazcık tozlu ama dereceyi etkilemeyeceğini düşünüyorum. Kasa hava akışım iyi havadar yerde masanın üstünde. Benim karta göre kıyasla bakalım.
Kart yazın senin 86 dereceleri görüyordu bu şartlar altında.
Çok çok yüksek değil bu kartlar için ama yazın 90 görebilirsin bu da fazla maalesef.

ARTUR♚MORGAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
ALPEREN KARATAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir sürü etken olabilir. Termal macunun hangi marka ? Oda sıcaklığın ne durumda ? Kasa hava akışı iyi mi ? Kasan havadar bir yerde mi ?
Bendeki kart 76 derecelere ulaşıyor 4yılı geçti kartı alalı 5 yıl olmak üzere. Termal macun yenilemedim hiç. Kart birazcık tozlu ama dereceyi etkilemeyeceğini düşünüyorum. Kasa hava akışım iyi havadar yerde masanın üstünde. Benim karta göre kıyasla bakalım.
Çok çok yüksek değil bu kartlar için ama yazın 90 görebilirsin bu da fazla maalesef.
kasam full mesh değil ama yinede hava alabiliyor termal macun kaliteli ona şüphem yok fakat bu kadar sıcak çalışmasından bozulur diye korkmuyo değilim aslında

Aykut D.

80+ Gold
Termal macun dandik diye yorumladim termal macun ne kullandın?

Aykut D.

80+ Gold
Arctic mx 4 al bakımını yap .

Bünyamina

80+ Gold
Böyle bir ekran kartına bu macun olmamış. İnan hiç değişmesen daha iyi olabilirdi.
5 yıl olmak üzere termal macunu değişmedim hiç gayet de memnunum çok kaliteli macun kullanmışlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,210
Üyeler
145,128
Son üye
Canavar ol
Top Bottom