Neler Yeni

RX 580 4GB ekran kartımı elimden nasıl çıkarabilirim.

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
Merhaba. Sistemimi yükseltmek istiyorum ancak ekran kartım elimde kaldı. Sahibinden.com üzerinden satılmıyor hiçbir şekilde. mesaj bile gelmedi kartın hiçbir sorunu mining vs yok ancak sanırım 4gb ekran kartları satılmıyor artık. bilgisayarcıya vs versem alırlar mı , fiyatını çok mu öldürürler bilemedim. son çare yakın çevremden birine direkt ücretsiz vermek gibi geliyor ama gönlüm razı değil. Hiç böyle bir durum yaşayan var mı? ne yaptınız.

geçen sene ekim ayı ortaları gibi Ağrı da yaşamama rağmen GTX 1050Ti 4GB ekran kartımı askere gidecek olan birisine satmıştım 2000 tl ye beklemeni öneririm dursun kutuda köşede benimki o şekilde 2 yıl yattı en sonunda satıldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağrıyı neden belirttim diye sorarsan yaşadığım şehirde pek böyle bilgisayarlara felan talep olmuyor ondan kaynaklı

leoumutjr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Yusuf Karayer
geçen sene ekim ayı ortaları gibi Ağrı da yaşamama rağmen GTX 1050Ti 4GB ekran kartımı askere gidecek olan birisine satmıştım 2000 tl ye beklemeni öneririm dursun kutuda köşede benimki o şekilde 2 yıl yattı en sonunda satıldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağrıyı neden belirttim diye sorarsan yaşadığım şehirde pek böyle bilgisayarlara felan talep olmuyor ondan kaynaklı
5 3600 3060Ti nasıl besliyor la.

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Ali Mert Okuducu
Ne kadar istiyorsunuz hocam ekran kartına?

Amacınız sadece elden çıkartmak ise ucuza verin yada dediğiniz gibi çevrenizden birine hediye edin böyle basit bişey de ağır gelmesin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,589
Üyeler
151,577
Son üye
Umutkvnc
Top Bottom