Neler Yeni

RX 580 oyunda bir anda görüntü gitme sorunu?

dxzf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Dante
Merhaba forum RX 580 mining edition ekran kartında bazı oyunlarda kapanma sorunu yaşıyorum furmark testine soktuktan 6 saniye sonra ekran gidiyor ama fanlar dönmeye devam ediyor occt testindede gene 3 saniyede kapanıyor sorun psu demeyin psu değiştim 500w 12v 450 w highpower psu aldım sonuç gene aynı ekran kartında sorun var az önce Mafia 1'definitive edition de ısınınca görüntü gitti ne yapmam lazım

Merhaba forum RX 580 mining edition ekran kartında bazı oyunlarda kapanma sorunu yaşıyorum furmark testine soktuktan 6 saniye sonra ekran gidiyor ama fanlar dönmeye devam ediyor occt testindede gene 3 saniyede kapanıyor sorun psu demeyin psu değiştim 500w 12v 450 w highpower psu aldım sonuç gene aynı ekran kartında sorun var az önce Mafia 1'definitive edition de ısınınca görüntü gitti ne yapmam lazım
sıcaklıklara dikkat et psu güç yetmeyince genellikle kapanır ama sıcaklık gibi duruyo senin sorunun genelde o yüzden 2.3 saniye sonra kapanır ayrıntılı sıcaklıkları ve kullanım değerlerini oyun içi bilgileri paylaş daha iyi anlaışılır sorunun

dxzf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Dante
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom