Neler Yeni

RX 580 YAYIN için yeterli mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Salih kara
Arkadaşlar oynayacağım maksimum oyun Rust, PUBG vb. oyunlar. Bu oyunlar ile ilgili yayınlar yapmak istiyorum. Arkada sadece yayın platformu, Discord ve ön planda oyun çalışacak nasıl bir performans alırım veya nr kadar yükseltmem gerekir. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

plastokco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Eren karataş
Sistemi tam yaz hocam işlemciyi 1600AF varsayıyorum akıcı oynarsın yine ama yükseltmen çok daha iyi olacaktır sistem baya zorlanır

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Salih kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Arkadaşlar oynayacağım maksimum oyun Rust, PUBG vb. oyunlar. Bu oyunlar ile ilgili yayınlar yapmak istiyorum. Arkada sadece yayın platformu, Discord ve ön planda oyun çalışacak nasıl bir performans alırım veya nr kadar yükseltmem gerekir. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Rx 570 ile 1080P 60 FPS Valorant yayını yapan izlediğim bir yayıncı vardı. Yayında hiç drop yoktu ve oyunda gayet iyiydi akıcıydı. Rx 580 rahat yeterli olur.

plastokco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Eren karataş
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
Yani sıkıntı çekersin ama yapan yapıyor adam fivem yayin yapıyor da zorluk çekiyor rahst olmasın hiçbir zmaan

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Salih kara
Top Bottom