Neler Yeni

Yardım RX 6600 SİSTEM AAA OYUNLARDA ÇÖKÜYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Kocaman
Merhaba arkadaşlar rx 6600 r5 5500 sistemimde triple a oyunlarda çökme sorunu yazıyorum amd yazılımına girdiğimde ise beklenmedik bir arızadan dolayı varsayılan performans optimizasyon ayarları geri yüklendi yazısı çıkıyor bu hata wattman hatasının yeni halimi değilmi anlayamadım ama artık bu hatadan bıktım nolur yardım edin.Ekran kartının bütün testlerini yaptım furmark testinde 65 dereceyi geçmiyor ramlara memtest86 programıyla test yaptım yine bir sıkıntı yok diye görünüyor psu falanda test ettim ondada sıkıntı yok sistemde donanımsal bir arıza yok gibi görünüyor.Amd yazılımında ise yapabileceğim herşeyi yaptım frekansı düşürdüm voltajı düşürdüm herşeyi yaptım ama nafile... 8 aydır bu sorunu yaşıyorum nolur yardım edin. NOT: bu hata sadece triple a oyunlarda oluyor örneğin witcher 3 rdr2 gibi, diğer oyunları sıkıntısız oynuyorum bir sıkıntı yok.sistem alalı 8 ay oldu şimdiye kadar 2 kerede mavi ekran gördüm bidaha gormedim. Sistem beni amd den soğuttu yapıcak bişeyde bulamıyorum önerileriniz varsa sevinirim.aklıma gelen son çare format atmak belki windows bozuk kurulmuştur diye... Ama bilmiyorum önerilerinizi lütfen yazın oyun zevkim yerle bir oldu cs valo dışında oyun oynayamıyorum resmen onlarda sıkıntı olmuyor ama iş rdr2 ye gelince 5 10 dk oynuyorum ekran donuyor ana menüye atıp performans ayarları yeniden yüklendi hatasını veriyor ALLAH RIZASI İÇİN Bİ ÇÖZÜM YÖNTEMİ VERİN HERŞEYİ DENEDİM OLMUYOR.

Top Bottom