Neler Yeni

RX 6600 Sistem oyundayken ekran gidiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Volkan Avcı
Arkaplanda ses geliyor bu arada ama görüntü yok.
garantisi varsa gönder kartı. yük binince kapatıyor kendini, belki undervolt yapmak fayda verebilir, bilmiyorum.
Hocam BIOS'ta XMP açtığın yere girebilir misin? Girdikten sonra XMP açtığın yerin altında auto ve 32.00 göreceksin. Auto yazan kısmı space tuşu ile 31.33 yapıp kaydedip çıkıp PUBG de deneyebilir misin?
Hocam gene yaptı. Bu sefer arkada ses var görüntü yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Device PCI\VEN_1002&DEV_73FF&SUBSYS_E4471DA2&REV_C7\6&2C9CE418&0&00000019 was deleted.

Class Guid: {4d36e968-e325-11ce-bfc1-08002be10318}
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hata geçmişinde kernel 411 yazıyor

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Volkan Avcı
Var mı yardımcı olabilecek?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Volkan Avcı
garantisi varsa gönder kartı. yük binince kapatıyor kendini, belki undervolt yapmak fayda verebilir, bilmiyorum.
Hocam BIOS'ta XMP açtığın yere girebilir misin? Girdikten sonra XMP açtığın yerin altında auto ve 32.00 göreceksin. Auto yazan kısmı space tuşu ile 31.33 yapıp kaydedip çıkıp PUBG de deneyebilir misin?
Dün psunun ikinci pciexpress girişini taktım karta siyah ekran hatası vermedi fakat osıra yaniksi plastik kokusu geldi. Sanırım sorun psuda ya bilemiyorum. Yüke binince gücü kesiyor. kartıda garantiye göndereyim mi.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,734
İsim
Emre Zengin
Dün psunun ikinci pciexpress girişini taktım karta siyah ekran hatası vermedi fakat osuran yaniksi plastik kokusu geldi. Sanırım sorun psuda ya bilemiyorum. Yüke binince gücü kesiyor. kartıda garantiye göndereyim mi.
O dediğim programda test ettin mi hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Volkan Avcı
O dediğim programda test ettin mi hocam?
Hocam Power testini bulamadım gpu ile cpu çıkıyor sadece. Koku geldikten sonra söktüm eli yakacak derecede ısınmış psu. İlk baş karttan geldi sandım kokuyu kartı söktüm ama hava akışıyla beraber kasaya dağılmış.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,734
İsim
Emre Zengin
Hocam Power testini bulamadım gpu ile cpu çıkıyor sadece. Koku geldikten sonra söktüm eli yakacak derecede ısınmış psu. İlk baş karttan geldi sandım kokuyu kartı söktüm ama hava akışıyla beraber kasaya dağılmış.
Bende PSU'dan şüphelendim o yüzden ilk bu programda test etmeni istedim. Kaliteli bir şey al.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,734
İsim
Emre Zengin
Hocam cok pis koktu. Kartta olsa diğer oyunlarda da yapar dimi sonucta.
Ben kartta bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Kullandığın PSU dosta korku düşmana güven veriyor. Kaliteli değil yani. Zaten daha onu çalıştırma. Dediğim gibi kaliteli bir 500-550W PSU al. Öneri için yeni konu açman çok daha iyi olur.

NeonPeekr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Efe Benzil
Sistem psudan yeterli güç çekemez ise siyah ekrana düşebilir, fakat driver silinmesi konusu sanki ekran kartı arızası gibi geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Volkan Avcı
Sistem psudan yeterli güç çekemez ise siyah ekrana düşebilir, fakat driver silinmesi konusu sanki ekran kartı arızası gibi geliyor.
Ben kartta bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Kullandığın PSU dosta korku düşmana güven veriyor. Kaliteli değil yani. Zaten daha onu çalıştırma. Dediğim gibi kaliteli bir 500-550W PSU al. Öneri için yeni konu açman çok daha iyi olur.
Dün Psu son gününü yaşadı. Birden sistem kapandı ve açılmadı. gene pis kokusunu çıkardı. Söktüm koydum bir kenara.

Psu bakacam artık.

White059

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
arda yılmaz
Occt adlı programı yükleyip bilgisayarı Power testine sokar mısın? 15 dakika yapman yeterlidir.
Hocam aynı sorun var ama psum asus rog 550w 80+ gold bende deniyeceğim ama ben ekran kartında sıkıntı oldugunu düşünyorum ekran kartı için test falan varmı garantiye yollıcam en sonda valla bıktım bu sorundan

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
yunus günaydın
Hocam aynı sorun var ama psum asus rog 550w 80+ gold bende deniyeceğim ama ben ekran kartında sıkıntı oldugunu düşünyorum ekran kartı için test falan varmı garantiye yollıcam en sonda valla bıktım bu sorundan
sürücüyü güvenli mod'ta kurun whql sürümü olsun. Benim başıma gelmişti windows'un otomatik kurduğu sürücüyle çakışıyordu. @volkanavci sizin sorun psu gibi duruyor zaten kalitesiz psu.

White059

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
arda yılmaz
sürücüyü güvenli mod'ta kurun whql sürümü olsun. Benim başıma gelmişti windows'un otomatik kurduğu sürücüyle çakışıyordu. @volkanavci sizin sorun psu gibi duruyor zaten kalitesiz psu.
yaptım cogu şeyi yaptım ddu ile yaptım whql sürümü falan herşeyi indirdim sildim falan yok olmuo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,358
Üyeler
156,912
Son üye
KetçaplıPilav
Top Bottom