Neler Yeni

RX 6600 XT sürücüsü her açılışta kapanıyor

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Öncekinde sanırsam bunu kullanıyordum eski diye problem çıkardığını düşünüp en sonkini kurdum ama tekrar aynı sorunu yaşadım yüklüyorum şuanda
Mesaj otomatik birleştirildi:

21.8.2 var 1i direktmi indirmem gerekiyor
bence ddu ile komple kaldırıp sıfırdan amd sitesinden yükle. 21.8.2 yazacaktım yanlış yazmışım (y)

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir
Anakartın ne? Bazı olaydan habersiz olanlar "hay amd" falan demişler, önce bi' neden böyle sorun olduğunun araştırsınlar sonra buraya yorum yazsınlar.
Ekran kartın Sapphire Pulse mu birde?

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
@Hamster Hayırdır Paşam 2 kere kızgın atmışsın birde Alıntılamadan cümlemi yazmışsın. Hay amd Yazınca amd hisselerimi düştü 4/4lük Sıkıntısız bir firmada benim mi haberim yok. Driver Problem > Amd Bu kadar net ney zoruna gitti.

Neden böyle sorun olduğunun araştırsınlar demişsin ama adam para verip mal almış bu malın karşılığın dada sorunsuz hizmer bekler bir sorun araştırma yaptıktan sonra mühendisleri işi bıraksın biz koşalım sorun peşinde.

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir
@Hamster Hayırdır Paşam 2 kere kızgın atmışsın birde Alıntılamadan cümlemi yazmışsın. Hay amd Yazınca amd hisselerimi düştü 4/4lük Sıkıntısız bir firmada benim mi haberim yok. Driver Problem > Amd Bu kadar net ney zoruna gitti.
Nerden geliyor bu samimiyet, sen konu hakkında bir bilgin olmadan yine AMD falan diyorsun boş boş. Git araştır biraz.

zLan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özkan Özgür
Anakartın ne? Bazı olaydan habersiz olanlar "hay amd" falan demişler, önce bi' neden böyle sorun olduğunun araştırsınlar sonra buraya yorum yazsınlar.
Ekran kartın Sapphire Pulse mu birde?
Sapphire ekran kartım anakartımsa gigabyte b450m s2h v2 dostum

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir
Tahmin ettiğim gibi, sorun büyük ihtimalle anakartında veya PSU da, yukarıda attığım konuyu incelemeni öneririm, bu sorunu yaşayan tek sen değilsin.

Sapphire Pulse RX 6600XT ve Gigabyte B450M S2H nedense bi uyuşmazlık içerisinde.

zLan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özkan Özgür
Tahmin ettiğim gibi, sorun büyük ihtimalle anakartında veya PSU da, yukarıda attığım konuyu incelemeni öneririm, bu sorunu yaşayan tek sen değilsin.

Sapphire Pulse RX 6600XT ve Gigabyte B450M S2H nedense bi uyuşmazlık içerisinde.
Bakayım hocam

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir
Neden böyle sorun olduğunun araştırsınlar demişsin ama adam para verip mal almış bu malın karşılığın dada sorunsuz hizmer bekler bir sorun araştırma yaptıktan sonra mühendisleri işi bıraksın biz koşalım sorun peşinde.
Keşke her şey senin dediğin gibi olsa, arkadaşın belirttiği anakart ve ekran kartı arasında uyumsuzluk mu desem bir şey var, o yüzden bu sorunu yaşıyor. İlla para veriyor diye sorun yaşamıyacak diye de bir şey yok.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar

Zaten adam da o garip uyuşmazlıkları eleştiriyor

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Keşke her şey senin dediğin gibi olsa, arkadaşın belirttiği anakart ve ekran kartı arasında uyumsuzluk mu desem bir şey var, o yüzden bu sorunu yaşıyor. İlla para veriyor diye sorun yaşamıyacak diye de bir şey yok.
Bak hocam sabah sabah ya sen beni anlamadım ya ben kendimi seni anlatamadım.
Amacım sabah sabah kavga etmek değil.
Ben 9 Sene önce aldıgım sistem içindeki anakarta Gtx 1050 - 1050ti - 2060 - 2070s Rtx 3060 -Rtx 3070ti Takıp kullandım sorun sıkıntı yaratmadı.
Ben intelde Nvidia da sorunsuz demiyorum. R5 1600 R5 2600 R5 3600 severek kullanmıs adamım.
Amd Erkan kartı : Driver Problem bunu üstlenmene gerek yok Savunmana da gerek yok. Benım Şuanki Niyetim R9 5900x B550 Tomawh Almak.
Amd karşı bir kinim yok yani.

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Birol azak
@cLarq doğru söylüyor bende amd kullanıyorum fakat driver konusunda hiç memnun değilim gerçekten driver konusunda amd kötü bir firma fanboyluk yapmanın lüzumu yok ama @zLan ın sorunu senin dediğin gibi parça uyuşmamazlığından da olabilir driverdan da olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,769
Üyeler
156,079
Son üye
deutZErlik
Top Bottom