Neler Yeni

Çözüldü✓ RX 6600XT mi yoksa RTX 3060 mı

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Biliyorum. ben sadece "DLSS ile FPS arttı bu onun iyi bir kart olduğunu gösterir mi?" cümlenize yorum yaptım. RTX 3060 genel olarak daha iyi bir kart. çünkü 2K performansıda daha iyi. Yayıncılık içinde daha iyi. Gelecektede daha iyi olacak. Ama fiyat farkı buradaki en büyük etken. RTX 3060'a birazcık kötü bakıyorsunuz bence.
Kesinlikle öyle burada gereksiz bir önyargı var fiyatlar yüksek diye. Tabii ki fiyat önemli ama o özelliklerin olmasının bir anlamı yok demek acaba fanboyluk mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harbiden okumuyorsunuz yazdığım yorumları. Yada tersten mi okuyorsunuz çözemedim. Forum onun olabilir, eğer yanlış bir bilgi vermişse ki ben sizin bahsettiğiniz olayı bile anlamadım. Ama eleştirilere açık olacak her insan için geçerli bu. Ben DLSS'ye laf mı ettim sadece RTX 3060 kartında olsa ne olur olmasa ne olur dedim.. Neyse daha size cevap vermeyeceğim, iyi forumlar..
Şöyle hocam öncelikle size de iyi forumlar. Konuştuklarımla fanboyluk yaptığımı düşünüyorsunuz sanırım ama alakası yok objektiflik önemli. Buyrun..

Ekler

• ekran kartı sipariş.png
    ekran kartı sipariş.png
    268.4 KB · Hit: 25

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,237
İsim
SEYF
Sence kral ^^

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    359.1 KB · Hit: 29

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,109
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Tam 2 yıldır format yememiş Windows 10 sisteme direkt taktım 6600 XT'yi. 1 haftayı geçti sıfır sıkıntı. Sorun yaşayanların özel bir çaba sarfetmesi gerekiyor kesinlikle.

TRaJeDy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nuri Tarık DAYAN
Tam 2 yıldır format yememiş Windows 10 sisteme direkt taktım 6600 XT'yi. 1 haftayı geçti sıfır sıkıntı. Sorun yaşayanların özel bir çaba sarfetmesi gerekiyor kesinlikle.
AMD işlemci ve ekran kartı kullandım bugüne kadar, hiç bir sorun yaşamadım...AMD'ye fobisi olan insanları anlamıyorum..

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Seyithan
100 kere bu seçimi yapacak olsam her defasında 6600xt derdim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,406
Üyeler
149,203
Son üye
samet0ozt
Top Bottom