Neler Yeni

Çözüldü✓ RX 6600XT mi yoksa RTX 3060 mı

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Zaten AMD nin driverlerinden dolayı da kararsız kalıyorum
Hocam bütçeniz varsa nvidia'ya yönelmenizi tavsiye ederim. %3-4 lük fark oyun içinde 200fps te 6-8 fps demek yani büyük bir fark değil. Ayrıca şuanki LHR muhabbetlerinden dolayı tekrardan fiyat artışı olma ihtimali yüksek ve bitcoin piyasası düzeldiğinde yine büyük fiyat farkları olacak nvidia tarafında.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx

Şunu alabilirsin. hem daha ucuz. hemde amazon.
Bunu alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bütçeniz varsa nvidia'ya yönelmenizi tavsiye ederim. %3-4 lük fark oyun içinde 200fps te 6-8 fps demek yani büyük bir fark değil. Ayrıca şuanki LHR muhabbetlerinden dolayı tekrardan fiyat artışı olma ihtimali yüksek ve bitcoin piyasası düzeldiğinde yine büyük fiyat farkları olacak nvidia tarafında.
Aradaki fiyat farkını görüyor musunuz ? 2.5k
Bir 12400f parası yani.

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Bunu alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aradaki fiyat farkını görüyor musunuz ? 2.5k
Bir 12400f parası yani.
Tabii ki de görüyorum hocam ama konu da bütçe belirtilmemiş :) ki 3060 alan arkadaş bi yandan da kazım yapabilir. Bu benim şahsi fikrim yapacağım şey daha doğrusu. Ben kendi amd'den yana tecrübelerime dayanarak yazdım :giggle:

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
Öyle deme şimdi linç yeriz cahil lafları gelir mazallah monitör ve işlemci nedir
2.5K için uğraşılır. Ayrıca amazondan alıyor zaten, sıkıntı olduğu zaman iade edebilir.

Fiyat farkı olmasa dediğinizde haklısınız, ama fiyat farkı gerçekten çok.

TRaJeDy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nuri Tarık DAYAN
AMD driver sorunu mu? Güldürmeyin 6 yıl'dan fazla oldu AMD kart kullanıyorum. Hiç bir şekilde yazılım sorunu ile karşılaşmadım..

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,087
İsim
Lydranx
AMD driver sorunu mu? Güldürmeyin 6 yıl'dan fazla oldu AMD kart kullanıyorum. Hiç bir şekilde yazılım sorunu ile karşılaşmadım..
Siz Yaşamamış Olsanız da çok yaşayan var, ama yine de aradaki fiyat farkına değmez.

TRaJeDy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nuri Tarık DAYAN
İnsanları yanlış yönlendirme yapmaktan vazgeçin lütfen, buraya bir video bırakayım performans bakın.

ReDeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Alper Ahmet ATAY
Yanlış yönlendirmeyle alakası yok bende yıllardır amd kullanıyorum r9 390x-rx 580 vb. çevremde çok fazla rx5000 serisi alıp pişman oldu. 6000 serisine yanaşan yok çevremde o yüzden 6000 serisi için bir şey demiyorum. Dediğim gibi Abdullah bey videosunda da bahsediyor zaten :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,315
Üyeler
149,187
Son üye
angarabebesi
Top Bottom