Neler Yeni

RX 6650xt sürekli çöküyor

WİNTOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murathan
bilgisayarı itopya üzerinden hazır sistem olarak geçen yıl aldım ve bilgisayar oyun oynarken bazenleri kendisini kapattığı için servise göndermiştim ve düzelmişti fakat daha sonraki aylarda ise bilgisayar zaman zaman çöküyordu ama pek takmıyordum fakat şuanda bilgisayar açılırken çöküyor yani masaüstü görünümü gelmeden çöküyor bazenleri masaüstü görünümü geliyor ama herhangi bir uygulamayı örneğin amd software edition ı açmaya çalıştığımda tekrardan çöküyor ve 1 ay önce windows u silip tekrar yüklemiş olmama rağmen windows tam yüklenmemiş olabilir diye hata veriyor ( servise göndermek istemiyorum en son gönderdiğimde 3 hafta da falan geldi )
RX 6650xt
R5 5600
M2 ssd markası goodram
16 gb ram Corsair
Rampage Bronze sertifikalı 750W

Asus A320m-c anakart

RinDoChi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Murat Cemal
m2 ssd'de ya da ramlerde arıza olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

tavsiyem bir şekilde flaş bellekten memtes86 yapın

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
crazy
serviste kötü onarım görüp yollanan kart vardı, aynı senin gibi windows masaüstünü göremeden 1 kez çöktü, çöküş o çöküş, diğer donanımlardan eminsen gpu arızası olabilir, garantiye yollamaya üşenme, gerekirse üstüne 1 kez daha yolla, 3. de para iadesi yada değişim çekerler

WİNTOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murathan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DDU ile driverları silip yükleyince düzeligordu eskiden ama şuan onu yapmaya korkuyorum tam driverları silerken çöker bir sıkıntı olur diye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,507
Üyeler
155,430
Son üye
Albayata
Top Bottom