Neler Yeni

Rx 6700 XT Ekran Kartıma Takas Teklifi Geldi

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mete
Hocam ne yaptın?Fiyat kıyaslaması yapınca 3070ti en aşağı 4-5k fark ediyor sıfırda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sizin yerinizde olsam 2.el piyasasındaki kartlara ben teklifle giderim.Elimde 6700xt var takas düşünür müsünüz diye.Gece yazışmıştık sizinle,biraz şans ve çabayla aradığınızı bulursunuz.
Bir tane 3070ti teklifi geldi ama tedirgin oldum palit marka 3070ti sanırım ürün detaylı olarak bilgi istedim.
1-3060 ile 6600 Xt rakip değil,6600 xt net olarak daha güçlü.
2-6700 xt daha hem tr bazında hem de dolar bazında pahalı bir kart.
3- Soğutma olarak karşılaştırdığında Dual modeli çok daha iyi.
4-Performans farkı anımsanmayacak kadar çok.3060,dlss ile bile yetişemeyeceğini sanmıyorum. (Amd'nin şu anda her ne kadar Dlss kadar başarılı olmasa da gelecek vaad eden rakibi var artık,Fsr teknoloisi)
Üstüne ücret istemesi gayet normal yani.
Ayrıca kendi yaptığın saçmalığı da marifet gibi anlatmışsın,bravo.6700 xt almayıp yerine 1000 lira fazla verip 3060 almak şahsen asıl saçmalık olan.
Vallahi ekran kartımdan çok memnumun ama tek sıkıntım yayın tarafı.. :)

Teklif palit game pro 3070ti yorumlarınızı dört gözle bekliyorum sizce değer mi RX 6700 XT ile takasa.

ozan41

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ozan
Aynı karta sahibim çatır çatır yayın yapıyorum ne alaka ?

Tilsch

80+ Bronze
Bir tane 3070ti teklifi geldi ama tedirgin oldum palit marka 3070ti sanırım ürün detaylı olarak bilgi istedim.

Vallahi ekran kartımdan çok memnumun ama tek sıkıntım yayın tarafı.. :)

Teklif palit game pro 3070ti yorumlarınızı dört gözle bekliyorum sizce değer mi RX 6700 XT ile takasa.
Yanlış bulmadıysam linkteki kart.Bu model hakkında pek bilgim yok ama palit güzel markadır.
2 türk içerik üreticisi de incelemiş kartı.Bakmanızı tavsiye ederim.

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mete

Rookie Forumer

80+ Bronze
Merhabalar,
Elimde RX 6700 XT var ama yayıncıyım, daha doğrusu yayıncı demek için bin fırın ekmek yemek lazım :)

Ama bilindik bir sorun mevcut, amd nin obs desteği yok bende kartımı takasa sundum veyahut satmak için ilanlar verdim.

İnno 3D twin 2x 3060 oc li teklif geldi sizce ne yapmalıyım?

Sizlerin de görüşünü almak istedim, üstüne ne gibi bir fark istemeliyim/istemeli miyim?

Arasında ki fps farkı ne kadar olur?
İnno 3D midir nedir bu marka nasıldır güvenilir midir?

Teşekkürler..
Üstüne Nakit Alacaksan Yap Kafa Kafayaysa Boşver

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Yorumlarınız için teşekkür ederim, kartımın iyi olduğunu biliyorum kartım tertemiz bir kart garantisi dahi devam ediyor öyle söyleyebilirim, sadece oyun ve yayın için kullanıldı.

Ama yayınlarda ki pikselleşmenin önüne geçemediğim için nvidia ile takas düşünüyorum. 8.5k bitrate bile kurtarmıyor öyle söylesem yeridir ^^

Bu kart ile hangi kartı takasa birebir vermeliyim yada önerisi olan var mıdır?

Kart ile ilgili tek sıkıntım yayının pikselleşmesi yoksa mükemmel bir kart, fps ve performans konusunda sıkıntısız hiçte sorun yaşamadım.
Kendin hariç başka nvidia satan adamlarada yaz takas yapalım mı diye,belki onlarda amd arıyordur.

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mete
Aslında sizdeki kart da güzel.Yayın konusunda pek bilgi sahibi değilim ama sorun mu çıkartıyor.
Yayın pikselleşiyor, tek sorun bu.

3070Tİ teklif gelmiş.Ben açıkçası biraz şüphelenmedim değil.
Aynı şeyi düşündüm bende teklif gelmesine iyi de kartın sorunu olup olmadığını nasıl anlıcam..

Top Bottom