Neler Yeni

Rx 6700 XT Ekran Kartıma Takas Teklifi Geldi

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mete
Bir anda çok fazla mesaj gelmiş herkesi alıntılıyamıyacağım, söylediğim ekran kartını bende ilk defa duydum, ekran kartım yeni değil yani şöyle 1 sene oldu iade sürecini geçtim..
Ekran kartım : Asus tuf rx 6700 xt dual 12 gb

Tilsch

80+ Bronze
Bir anda çok fazla mesaj gelmiş herkesi alıntılıyamıyacağım, söylediğim ekran kartını bende ilk defa duydum, ekran kartım yeni değil yani şöyle 1 sene oldu iade sürecini geçtim..
Hocam ekran kartınızın modeli pahalı bir model 3060ti ve üstüne takas edilebilir gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir dakika hocam tuf mu yoksa dual mi?Tuf olan 3 fanlı yanlışlık olmasın.

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mete
Hocam ekran kartınızın modeli pahalı bir model 3060ti ve üstüne takas edilebilir gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir dakika hocam tuf mu yoksa dual mi?Tuf olan 3 fanlı yanlışlık olmasın.

ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB GDDR6 192 Bit, düzeltiyorum. :)

Tilsch

80+ Bronze

ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB GDDR6 192 Bit, düzeltiyorum. :)

Hocam kartları biraz kovalamanız gerekecek.Bir ihtimal 3060ti denk gelir fakat çok bir bilgim yok bunları söylerken.2. el piyasasını bilmiyorum.Kartları kovalamanız lazım.Belki temiz beklediğinizden daha iyi kartlar bile denk gelebilir,biraz da şans işi.Yardımcı olan birileri çıkar forumdan.Ben konunuzu takibe alıyorum,bundan sonraki kısımdan pek anlamadığım için sizi yanlış yönlendirmek istemem.Umarım birileri yardımcı olur,iyi forumlar.

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mete
Hocam kartları biraz kovalamanız gerekecek.Bir ihtimal 3060ti denk gelir fakat çok bir bilgim yok bunları söylerken.2. el piyasasını bilmiyorum.Kartları kovalamanız lazım.Belki temiz beklediğinizden daha iyi kartlar bile denk gelebilir,biraz da şans işi.Yardımcı olan birileri çıkar forumdan.Ben konunuzu takibe alıyorum,bundan sonraki kısımdan pek anlamadığım için sizi yanlış yönlendirmek istemem.Umarım birileri yardımcı olur,iyi forumlar.
Teşekkür ediyorum, ilanları bende sürekli güncelliyorum, 3060ti - 3070 belki teklifi gelir :)
Peki fps açısından ne kadar fark olur bilginiz var mıdır?

Tilsch

80+ Bronze
Teşekkür ediyorum, ilanları bende sürekli güncelliyorum, 3060ti - 3070 belki teklifi gelir :)
Peki fps açısından ne kadar fark olur bilginiz var mıdır?
Dediğiniz kartlara siz de tekliflerle gidebilirsiniz.Fps konusunda pek bilgim yok ama youtube dan bakbilirsiniz işlemciyi sabit tutarak.İllaki karşılaştırmasını bulursunuz.Hangi çözünürlükte oynayacağınız rt açup açmayacağınız dlss gibi faktörler etkili olacaktır.FSR 2.0 a bakın ama oyun listesi dlss e göre daha kısıtlı.Önce dlss fsr 2.0 kapalı sonuçlara bakıp sonra açık halleriyle karşılaştırabilirsiniz.

bachpassion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
bach passion
Bu yüzden işte yayıncılık edit renderla, vrla vs uğraşacaksanız cuda ve tensör çekirdeklerine ihtiyacınız var. 3060 render editte çok iyi özellikle yt videosu falan yaparken 16 gb raminiz varsa düşünün ki 12 gb 15000 mhz ramleriniz var fazladan. 32 gb raminiz varmış gibi oluyor, çok seri preview alıyorsunuz vs. Amatör/ yarı profesyonel işler için iyi ama 6700xtye 3060ti bulmaya bakın denk olarak. Yoksa sistemi komple satıp 3060lı hazır ucuza sistem çıkmıştı 2-3 sefer, onlara bakabilirsiniz. Yayın için rtx inanılmaz bir nimet. Nvenc gerçekten dünyada amatör yayıncılık problemini çözdü son 3-4 yılda, insanlar 2 pc toplamak zorunda kalıyordu. Ne yaparsanız yapın, üstüne az daha falan koyun 3060ti bakın bence takasa girecekseniz

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mete
Bu yüzden işte yayıncılık edit renderla, vrla vs uğraşacaksanız cuda ve tensör çekirdeklerine ihtiyacınız var. 3060 render editte çok iyi özellikle yt videosu falan yaparken 16 gb raminiz varsa düşünün ki 12 gb 15000 mhz ramleriniz var fazladan. 32 gb raminiz varmış gibi oluyor, çok seri preview alıyorsunuz vs. Amatör/ yarı profesyonel işler için iyi ama 6700xtye 3060ti bulmaya bakın denk olarak. Yoksa sistemi komple satıp 3060lı hazır ucuza sistem çıkmıştı 2-3 sefer, onlara bakabilirsiniz. Yayın için rtx inanılmaz bir nimet. Nvenc gerçekten dünyada amatör yayıncılık problemini çözdü son 3-4 yılda, insanlar 2 pc toplamak zorunda kalıyordu. Ne yaparsanız yapın, üstüne az daha falan koyun 3060ti bakın bence takasa girecekseniz
3060ti alsam aradaki fps farkı ne kadar olur acaba o düşündürüyor beni, aydınlatman için teşekkür ederim.
Ekran kartlarında ikinci el almaya çekiniyor insam, kontrolleri nasıl yapabilirim hatası sorunu olduğunu nasıl anlayabilirim.

Elimdeki kart tertemiz çünkü bozuk kart ile takas etmek acıtır :)

Calidelly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mete
Amd bile kabul ediyor sorunu siz şanslısınız demek ki :D release notta kocaman sabit sorunlarda :D
Şanslıyım diyeyim o halde 😄 Çünkü ekran kartımla ilgili zerre sıkıntım yok oyun performansı ve fps konusunda efsane bir kart 😄 Üzülerek takas edeceğim ama yayınlara önem vermek istiyorum.

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Güzel bi model 3060ti lazım

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
valla objektif baktığımızda rtx 3060ti rtx 3070 biri sana teklif etmez birazcık performans için teknolojiden vazgeçmez bence bunu kendinize sorarak tahmin edebilirsiniz rtx 3060ti olsa rtx 3070 olsa rx 6700xt geçer miyim diye neden geçeyim diyin bence rtx 3060 teklifler gelir ama onda da güzel model olmalı benim bildiğim o inno3d model ısınma sorunu var diye biliyorum:
daha da vardır böyle vakalar ben olsam geçmem o modele

Top Bottom