Neler Yeni

RX 6700 XT EKRAN KARTLI KASA İYİ Mİ?

karyakaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Kaya
Bütçe
22000
Merhaba,

Aşağıda linklerini atacağım kasa ve monitörü alacağım, her şey kafama yattı ama yine de size son bir danışmak istedim. Kasa ve monitör uyumlu olur mu? Ve bir de kasadaki ekran kartı xfx speedster swft diye bir şey, diğer marka ekran kartlarını eklemek istediğimde +5 bin küsür tl fark oluyor, bu ekran kartı markası kötü mü? Bu sorulara yanıt alırsam konu bitmiştir sağ olun var olun :)

KASA

MONİTÖR

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Halis Özer
Merhaba,

Aşağıda linklerini atacağım kasa ve monitörü alacağım, her şey kafama yattı ama yine de size son bir danışmak istedim. Kasa ve monitör uyumlu olur mu? Ve bir de kasadaki ekran kartı xfx speedster swft diye bir şey, diğer marka ekran kartlarını eklemek istediğimde +5 bin küsür TL fark oluyor, bu ekran kartı markası kötü mü? Bu sorulara yanıt alırsam konu bitmiştir sağ olun var olun :)

KASA

MONİTÖR

Hocam sistem iyi fakat 2 hafta önce alsaydınız 15.300 dü

ardie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Arda Eker
Merhaba,

Aşağıda linklerini atacağım kasa ve monitörü alacağım, her şey kafama yattı ama yine de size son bir danışmak istedim. Kasa ve monitör uyumlu olur mu? Ve bir de kasadaki ekran kartı xfx speedster swft diye bir şey, diğer marka ekran kartlarını eklemek istediğimde +5 bin küsür TL fark oluyor, bu ekran kartı markası kötü mü? Bu sorulara yanıt alırsam konu bitmiştir sağ olun var olun :)

KASA

MONİTÖR

17,2k ya 6700 alınmaz pahalı bence bekleyin geçenlerde 18 e 3080 geldi

karyakaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sistem iyi fakat 2 hafta önce alsaydınız 15.300 dü
Hocam kasa zaten 15400 falan şu an ben ekstra bir şeyler ekleyince fiyat arttı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbir şey eklemezsem kasanın normal fiyatı 15400 falan sanırım hocam ben kasayı ssd'yi ve ram'i güncelledim.

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
18'e 3080 geldi sınırlı stok ile mağazaya özel şekilde. Bir daha gelmez çok beklemeyin.

RevDeisDou

80+ Titanium
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,168
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Merhaba,

KASA

MONİTÖR

Çok gereksiz eklemeler olmuş. Sadece kasayı Gemini S falan yapsan kafii. RAM ve SSD bi tık gereksiz olmus SSD MP33 kalabilir

ardie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Arda Eker
Hocam kasa zaten 15400 falan şu an ben ekstra bir şeyler ekleyince fiyat arttı.

Hiçbir şey eklemezsem kasanın normal fiyatı 15400 falan sanırım hocam ben kasayı ssd'yi ve ram'i güncelledim.
seçtiğin ram 1x16gb onun yerine vulcan 2x8 gb al

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,587
İsim
Memati Baş
kasaya eklemeler biraz kötü ama onun dışında kasa sağlam.(nasıl anlarsan;).)

karyakaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok gereksiz eklemeler olmuş. Sadece kasayı Gemini S falan yapsan kafii. RAM ve SSD bi tık gereksiz olmus SSD MP33 kalabilir
Hocam kasanın orijinalinde 2 fan var ve ısınıyor biraz demişlerdi ondan 4 fanlı kasa ekledim. Gemini S dediğiniz kasada tek fan var. Hangisi tercih edilmeli? Ve James Donkey kötü diyenler oldu ben de kingston bilindik marka diye onu ekledim. Eğer orijinal şekliyle bu sistem alınırsa 15500 TL'ye alayım. Ama ana soruma cevap alamadım ekran kartı markası iyi mi muadillerine göre çok ucuz neden böyle?

kasaya eklemeler biraz kötü ama onun dışında kasa sağlam.(nasıl anlarsan;).)
Siz nasıl önerirsiniz orijinali üzerinden örnek verirsek?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Merhaba,

KASA

MONİTÖR

Alınır

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Hocam kasanın orijinalinde 2 fan var ve ısınıyor biraz demişlerdi ondan 4 fanlı kasa ekledim. Gemini S dediğiniz kasada tek fan var. Hangisi tercih edilmeli? Ve James Donkey kötü diyenler oldu ben de kingston bilindik marka diye onu ekledim. Eğer orijinal şekliyle bu sistem alınırsa 15500 TL'ye alayım. Ama ana soruma cevap alamadım ekran kartı markası iyi mi muadillerine göre çok ucuz neden böyle?

Siz nasıl önerirsiniz orijinali üzerinden örnek verirsek?
Klasik hazır sistem ucuzluğu hocam

Ne farkı var hocam? bilmediğimden soruyorum.
Dual channel bı tık Daha performanslı diye biliyorum

Top Bottom