Neler Yeni

RX 6700 XT mi 3060 Ti mi?

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Enes Altunışık
Discord adresiniz var mı hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe 7500, iyi bir modelse ve temizse 8000 verebilirim
Çok temiz duruyor hocam. Sorulabilir, test istenebilir.
ventus kartlar soğutma sorununa sahip diyorlar ama bilmiyorum. Bu da bakılabilir.
Çok temiz duruyo. 9 dakika 2k 0xmsaa testte 62 derece. red devil en üst seviye modellerden. üzmez. Düşünülebilir yine.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
Muhammet Kürkçü
Red devil için çok iyi fiyat.
Bu model için konuşmuyorum ama ventusların soğuması genel olarak çöp hocam. Abimde rtx4060ti ventus var ve sıfır aldı yükte kart 76 dereceye çıkıyor. Birde dalga geçer gibi plastik backplate koymuşlar.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Kaan
Red Devil mantıklı geldi bana açıkçası ama bir konuşmak gerekli nedir ne değildir. Ventus 2X 3050 var bir tane başka sistemde, yükte 60-70 arası görüyor maksimum, olması gerektiğinden fazla ama öldür çöpe at bir model de değil, tabii düşünülebilecek son modellerden birisi olması gerçeği de var :D

INNO3D için de o parayı vermek içimden gelmiyor açıkçası.

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
Muhammet Kürkçü
Red Devil mantıklı geldi bana açıkçası ama bir konuşmak gerekli nedir ne değildir. Ventus 2X 3050 var bir tane başka sistemde, yükte 60-70 arası görüyor maksimum, olması gerektiğinden fazla ama öldür çöpe at bir model de değil, tabii düşünülebilecek son modellerden birisi olması gerçeği de var :D

INNO3D için de o parayı vermek içimden gelmiyor açıkçası.
Rtx 3050 çok güç çeken bir kart değil ona rağmen o sıcaklıkları almışsınız. Ekran kartı biraz güç çeken bir model olunca ventus bayılıyor maalesef. Ventusa para vereceğime gözüm kapalı inno3d alırdım ben.
Yanlış anlamayın msi hater ı değilim sadece Ventus berbat bir seri.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Kaan

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Kaan

Sergeant Cross

80+ Bronze
her bir windows update te ekran kapanıyor pc çalışıyor ve zorla kapatmak zorunda kalıyorum , bazı zamanlarda pc açtığımda driver bile olmuyor baştan kuruyorum.
Peki korozyon olması çok büyük, hayat bitti denilebilecek bir problem mi?

Windows Update tarafından driver ile alakalı bilgisayarım taciz edildiği doğrudur. Kartı takıp bilgisayarı açıyorum direkt driver kuruyor, DDU ile siliyorum yine kuruyor.

Eğer önemli bir update (mesela 21H den 22H ye) yapmayacaksanız windows updateyi kapatın, zaten ara sıra güvenlik güncellemeleri geliyor ki onlar da pek önemli değil.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Kaan
@Keepr @Mithril hocam şimdi MSI Gaming X 6700 XT var bir tane, 2 ay mining yapılmış. Alınır mı? Bir de elimdeki PSU taşır mı (Deepcool PK550D)

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
665
İsim
Muhammet Kürkçü
@Keepr @Mithril hocam şimdi MSI Gaming X 6700 XT var bir tane, 2 ay mining yapılmış. Alınır mı? Bir de elimdeki PSU taşır mı (Deepcool PK550D)
bu ekran kartı için önerilen psu 650w ama çok bir problem olacağını sanmıyorum. o miningin 2 ay olduğunu sanmıyorum ama kart temiz ise sıcaklıklarda ok se alınabilir bence

Top Bottom