Neler Yeni

🔥İndirim RX 7700 XT 17.098 TL

omerpasha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
omer
Bu fiyata çok iyi hocam da garanti durumu böyle satıcılarda nasıl işliyor?

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Burak
XFX 'in resmi olarak Turkiye'de bir distributoru yok. O yuzden ariza cikmasi durumunda herhangi bir teknik servis muhatabi bulamayacaksiniz. Amazon olsaydi platformdan dolayi onerirdim fakat Hepsiburada size hicbir sekilde sahip cikmaz. Garantisizmis gibi dusunun ya da US 'a yollamak zorunda kalirsiniz :)

amd3461

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Amdfenboyy
XFX 'in resmi olarak Turkiye'de bir distributoru yok. O yuzden ariza cikmasi durumunda herhangi bir teknik servis muhatabi bulamayacaksiniz. Amazon olsaydi platformdan dolayi onerirdim fakat Hepsiburada size hicbir sekilde sahip cikmaz. Garantisizmis gibi dusunun ya da US 'a yollamak zorunda kalirsiniz :)
Satıcı hb olsa iyi olurdu ama satıcı farklı xfx servisi var hocam

alixd

80+
Hocam hepsiburada'da harika bi tecrübem var. İade edip değişim talep etttiğim karta tekrar yeni bant takıp bana yollamışladı. Jelatinsiz. Öyle bir mottoları var. Bayılıyorum bu firmaya. Ama bu sefer satıcı farklı. Alınabilir gözüküyor.

amd3461

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Amdfenboyy
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Uğur ceylan
Xfx şu an ismi aklıma gelmiyor ama servisi mevcut hatta 2 ay önce bir arkadaşımın 6800xt merc modeli için görüştüm bios switch de bir sorun vardı garantisi bitmişti gönderin dediler . Fiyatı uçuk olmasa bana göre 7700nxt nin en alınabilir modeli bana gigabyte gaming o.c özellikle soğutması harika . Bu modelinden bana göre soğutması iyidir . Kalite olarak xfx de uzun ömürlüdür .

omerpasha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
omer
700w psu kullanıyorum sizce yeterince besler mi ekran kartını

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Uğur ceylan
İsmini yazamadığım bir sitede hepsipay geri iadesi ile 17 bine 7800 XT var arkadaşlar. Tabi sonuçta o para çıkıyor cebinizden ama başka alışverişlerde kullanabilirsiniz.

omerpasha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
omer
Son düzenleme:

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Burak
@Leon_Was_Here @amd3461 arkadaşlar ben XFX 7800XT kullanıyorum, 7000 serisi TR'e gönderilmedi. Satıcılar USA,Canada üzerinden alıp satışa sunuyor haliyle garantisi de yurt dışı. Varsa kesin net bilginiz atın servisi, benim seri numarasını sorgulatayım. Ben zamanında bunu araştırdığım için yok diyorum, %100 emin olmadığınız konularda ısrarcı olmayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,534
Üyeler
152,074
Son üye
efe1256
Top Bottom