Neler Yeni

Çözüldü✓ RX 7800 XT - DDR5 sistem arıyorum

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Hamza Külünkoğlu
Bütçe
40000
Merhaba,

İkinci el veya sıfır, içinde aşağıdaki üç ürün bulunsun yeterli. Bütçem 30-40 bin. Satanınız veya tavsiye ettiğiniz bir kasa varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

yoksa şu kasayı ufak iyileştirmelerle 37 bin TL'ye alacağım. Sonrasında kule tipi soğutucu alacağım.

Kasa
https://www.gaming.gen.tr/urun/3862...b-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar-2/

Ryzen 5 7500f
RX 7800 XT
B650 Anakart (iki m2 slotlu)

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Melih Baygör

senin eklediğin sistemin ekran kartı daha başarılı kalan tüm parçalar ben de daha iyi (kasadan emin değilim). 7600 (tray) seçtim aralarında çok fark yok dahili ekran kartın olmuş olur. işlemci soğutucu için de ister stok soğutucu istersen de hava soğutma birşeyler ekleyebilirsin. yanlış değilsem 42bin TL oluyor. ram ve ssd tarafında tasarruf yapılabilir. anakartta da daha uygun fiyatlı modeller var.

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Hamza Külünkoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

senin eklediğin sistemin ekran kartı daha başarılı kalan tüm parçalar ben de daha iyi (kasadan emin değilim). 7600 (tray) seçtim aralarında çok fark yok dahili ekran kartın olmuş olur. işlemci soğutucu için de ister stok soğutucu istersen de hava soğutma birşeyler ekleyebilirsin. yanlış değilsem 42bin TL oluyor. ram ve ssd tarafında tasarruf yapılabilir. anakartta da daha uygun fiyatlı modeller var.
Emeğine sağlık, teşekkürler. Bunu da düşüneceğim

Raptor123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus kurtbay
Ekran kartini seç devam et kardeş

Top Bottom