Neler Yeni

Rx 7900xt VS rtx 4070ti super

tokac51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah
Arkadaslar yardımcı olursanız mutlu olurum

vecaca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
veysel
tercihim rtx 4070ti süper olurdu uzun süre kullanımı artı programlar da kullanacaksan kesinlikle nvdia

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Timur
7900xt 4080'e yaklaşıyo bazı oyunlarda. 7900xt'ye hakaret olur bu soruyu sormak. ama tabii ki nvidia fanları her zaman nvidia seçeceklerdir. babalarının firması sonuçta.

tokac51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 4070ti super demiştim
Mesaj otomatik birleştirildi:

tercihim rtx 4070ti süper olurdu uzun süre kullanımı artı programlar da kullanacaksan kesinlikle nvdia
Hocam ben ağırlıklı oyun oynayacağım çok nadir olarakda Adobe photoshop kullabilirim

7900xt 4080'e yaklaşıyo bazı oyunlarda. 7900xt'ye hakaret olur bu soruyu sormak. ama tabii ki nvidia fanları her zaman nvidia seçeceklerdir. babalarının firması sonuçta.
Hocam cevap çok net olmuş yüreğine sağlık daha önce hiç amd kullanmadım onun için destek istiyorum ben kimsenin fanı değilim ikiside cebimden paramı aliyor sonuçta

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet peker

Hocam ben ağırlıklı oyun oynayacağım çok nadir olarakda Adobe photoshop kullabilirim
Pardon dikkatsizlik etmişim ama bana göre oyun canavarı yaratmak için her zaman rtx öndedir

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Ömür

Hocam cevap çok net olmuş yüreğine sağlık daha önce hiç amd kullanmadım onun için destek istiyorum ben kimsenin fanı değilim ikiside cebimden paramı aliyor sonuçta
Çoğunluk oyun içinse amd daha mantıklı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet peker

tokac51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah

Birde böyle bir link buldum ama hocam rtx serisi her zaman oyun perfonmansında rx den öndedir
Sağol hocam teşekkür ederim eline emeğine sağlık

Hocam fiyat ön plandaysa amd daha uygun olur ama rtx in özellikleri amd yi geçmesini sağlar
Hocam ağırlıklı olarak fps oyunu oynuyorum tabikide arada hikaye oyunu oynayacağım 2k olarak ama ağırlık fps onun için işlemciyi r7 7800X3D tercih ettim

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Ömür
Hocam fiyat ön plandaysa amd daha uygun olur ama rtx in özellikleri amd yi geçmesini sağlar
Rtx in özellikleri amd geçmeyi sağlamaz çünkü amd bangır bangır ilerlemeye devam ediyo afmf çıktı daha yeni bayağo fps arttırıyo üstelik oyunda frame generetion olmamasına rağmen nvidia babanız malıymış gibi konuşmayın

vecaca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
veysel
Rtx in özellikleri amd geçmeyi sağlamaz çünkü amd bangır bangır ilerlemeye devam ediyo afmf çıktı daha yeni bayağo fps arttırıyo üstelik oyunda frame generetion olmamasına rağmen nvidia babanız malıymış gibi konuşmayın
1 nesil geriden geliyor ve çevredeki görüntüyü değiştiriyor hocam farkedilyor. 4k çalıştırmadığı sürece fark belli amd anca bunu 1 2 seneye düzeltir gibi.

Top Bottom