Neler Yeni

rx kartlar alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hamza efe Baltacı
şimdi benim aklımda 3070 vardı ama bana birçok kişi 8 gb vram olduğu için almamamı söylediler bende o fiyat bandında rx 6750 xt olduğunu gördüm hemde 12 gb ama bu seferde rx alınmaz diyenler çok arttı benim terciğim nvdıa dır ama hem fiyat hemde vram az olduğu için şuanlık uygun olarak rx 6750 xt yi buldum kısaca rx 6750 xt alınır mı? rx lerde fsr olduğunu biliyorum ama zaten fsr da her oyunda yok ve grafiği çamurlaştırıyor kısaca ikilemde kaldım ne yapmalıyım sırf vram için rx alınır mı? ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bilgisayar Lazim
şimdi benim aklımda 3070 vardı ama bana birçok kişi 8 gb vram olduğu için almamamı söylediler bende o fiyat bandında rx 6750 xt olduğunu gördüm hemde 12 gb ama bu seferde rx alınmaz diyenler çok arttı benim terciğim nvdıa dır ama hem fiyat hemde vram az olduğu için şuanlık uygun olarak rx 6750 xt yi buldum kısaca rx 6750 xt alınır mı? rx lerde fsr olduğunu biliyorum ama zaten fsr da her oyunda yok ve grafiği çamurlaştırıyor kısaca ikilemde kaldım ne yapmalıyım sırf vram için rx alınır mı? ?
Oynadığın oyunlarij FPS karşılaştırmasına bak

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Yunus Şahin
Alınır niye alınmasın? 1 seneden beri kullanıyorum çok memnunum kartlardan. (3-4 RX kart kullandım)

Nvidia tarafında hem 3090 gibi güçlü bir kart rakibi ama fiyatı ondan daha ucuz benim kullandığım.

3070 fiyatına sen ikinci el 6800-6800 XT bile bulabilirsin. Bu kartlar 16 GB ve çok güçlü kartlar. FSR, RT, DLSS vs muhabbeti çok var ama açıkça konuşmak gerekirse 1 senedir baya oyun oynadım hiçbir oyunda bunlardan birini açma gereği duymadım. :D Ben hala kas gücüne bakıyorum. Senin tercihin nedir bilemiyorum.

Top Bottom