Neler Yeni

Çözüldü✓ Rx470 ekran gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Sercan Gündüz
Abiler şimdi ben kendimi akıllı sanıo i7 870 islemciye ve eski bir anakarta rx470 aldım baliyle ekran gelmedi kart sağlam ama onda sorun yok aldığım adam dediki bios güncelleme yap düzelir dedim hallederizde bios güncelleme için 200 TL istiyorlar sizce 200 TL verip biosu güncellersem kesin olarak sorunum çözülür ve ekran gelir mi gelmeme ihtimali varsa 1k param var 6 ay taksitle b450 ve 8gb ram falan mı alayım ne yapmam lazım paramı başka bir şey icin biriktiriyordum ama artık sınavlarımda yaklaşıyor çalışmam soru çıkarmam falan da lazım fakat ekran gelmiyor ne yapsam daha mantıklı olur

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Ben Radeon HD 7470 den geçtim RX 470e BIOS update de yapmadım bir sorun olmadı. Senin anakartın ne bu arada

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Elinde 8gb flaş varsa kendin update yap 200₺ çok istemiş. İnt de videolar var nasıl yapıldığına dahil

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Sercan Gündüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinde 8gb flaş varsa kendin update yap 200₺ çok istemiş. İnt de videolar var nasıl yapıldığına dahil
Abi elimde flash varda bios ekranı gelmiyorki direkt ekran gelmiyor anakart algılamıyor ekran kartını

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Elinde eski ekran kartı varmı onu takıp yapma şansın varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Sercan Gündüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elinde eski ekran kartı varmı onu takıp yapma şansın varmı
Abi işte yok elimde eski ekran kartı valla tıkılı kaldım şu lanet şeyde ne bios update yapabiliyorum ne bilgisayarçiya verecek param var sıkıştım kaldım yani son çare dedim anakartı işlemciyi rami satim gelen parayla borca girim o da uzun sürcek artık çalışmaya da başlamam lazım hiç mi baska çözüm yok ya keşke biosu güncel tutsaydım

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Nerde oturuyorsun hocam yakın isek sana geçici süreliğine verim ekran kartı

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Ben İstanbuldayım kötü oldu bu işte

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Abi zaten herhangi bir şry yolunda gitse şaşarım gerçekten ya valla bıktım usandım artım
Bende 1 yıl önce RX 470 aldım 1 yıl içinde yaşlandım.d wattman sorunu render soruları ısınma soruları derken hepsini 1 yıl içinde halletim .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Kart çok güçlü hakkını yemeyeyim uncharted God Of War 4 GTA 5 elden ring sekiro flan herşeyi oynadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Sercan Gündüz
Bende 1 yıl önce RX 470 aldım 1 yıl içinde yaşlandım.d wattman sorunu render soruları ısınma soruları derken hepsini 1 yıl içinde halletim .d
Abi ben normal bi youtube bi the forest falan yapcaktım ya yani en fazla ne olabilirdiki aldığım adamlada 1 saat furmarka soktuk kartı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,246
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom