Neler Yeni

Çözüldü✓ Rx470 ekran gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Sercan Gündüz
Anakarttaki vgaya tak görüntü kablosunu ekran kartını çıkarıp
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam anakartının biosunda CSM var ise onu aktifleştir. Boot option legacy ise uefi uefi ise legacy yap ikisi de olmazsa hem uefi hem legacy yap
Abi öncelikle o vga için dediğinj yaparımda bu islemcinin dahili grafik birimi yokki yanlışım varsa söyle lütfen ikinci kısmı anlamadım pek ama anakart tam ismi esonic h55kel işlemci de i7 870 konunun başında dediğim gibi kendimi akıllı sanıp girdim bu işe ama bir tık elimde patladı gibi

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Normalde sorun çıkmaz i3 1.nesile de takarsın
Abi ben mecburen gidip bilgisayarcıda yaptırcamda kesin olur di mi sonra elimizde patlamasın son param
Ekran kartı şans işidir kral 4 tane vardı bende rx570

1 tanesi driver yükleyince siyah ekrana düşüyordu aldığım kişi 1 yıl sonra uzaktan bağlanıp bios attı düzeldi olmamama ihtimali de vardı

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Sercan Gündüz
Normalde sorun çıkmaz i3 1.nesile de takarsın

Ekran kartı şans işidir kral 4 tane vardı bende rx570

1 tanesi driver yükleyince siyah ekrana düşüyordu aldığım kişi 1 yıl sonra uzaktan bağlanıp bios attı düzeldi olmamama ihtimali de vardı
Abi adam bunu önümde test etti dediğim gibi furmark sonuçları iyiydi zaten ondan güvenerek aldım zaten yani driverı falan kuruluydu uzun da bir süre furmarkta kaldı gık etmedi eve geldim taktım ekran gelmedi adama yazdım dediki bios güncel değildir ondan olabilir

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Abi adam bunu önümde test etti dediğim gibi furmark sonuçları iyiydi zaten ondan güvenerek aldım zaten yani driverı falan kuruluydu uzun da bir süre furmarkta kaldı gık etmedi eve geldim taktım ekran gelmedi adama yazdım dediki bios güncel değildir ondan olabilir
Denemek gerek o zaman kesin sonuç vermeyebilir aklında olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Sercan Gündüz
Denemek gerek o zaman kesin sonuç vermeyebilir aklında olsun.
Hayat bitti o zaman bir şeyde doğru gitse şaşarım ya sınavlar az biraz daha bir de kredi kartım bugün teslim edilseydi taksitle ryzene geçecektim ya mis gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Abi öncelikle o vga için dediğinj yaparımda bu islemcinin dahili grafik birimi yokki yanlışım varsa söyle lütfen ikinci kısmı anlamadım pek ama anakart tam ismi esonic h55kel işlemci de i7 870 konunun başında dediğim gibi kendimi akıllı sanıp girdim bu işe ama bir tık elimde patladı gibi
işlemcinin yok ama anakartın var hocam yongası. alabilmen lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

tek dvi çıkışlı mı tüm çıkışlar var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Abi öncelikle vga yı falan ayaladım ekran akrtınıda söktüm şimdi ne yapayım ikinci olarak o kadar mı sıkıntılı bir kart abi
Tek dvi kartlar mining edition olduğu için fabrikadan beslemeleri yarı yarıya azaltılmış şekilde çıkar. Sen o kartı oyunda kullanırken normal bir rx470e göre 2 kat zorlarsın ve yakarsın kısa vadede.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Sercan Gündüz
Tek dvi kartlar mining edition olduğu için fabrikadan beslemeleri yarı yarıya azaltılmış şekilde çıkar. Sen o kartı oyunda kullanırken normal bir rx470e göre 2 kat zorlarsın ve yakarsın kısa vadede.
Anladım abi kartı iade ederim o sorun değil hatta hemen yarın iade ederimde şey icin ne yapmalıyım şuan bu dediğin gibi ekran kartını falan çıkardım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,331
Üyeler
140,810
Son üye
taklakınggo
Top Bottom