Neler Yeni

Çözüldü✓ Rx470 ekran gelmiyor

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Abi ben normal bi youtube bi the forest falan yapcaktım ya yani en fazla ne olabilirdiki aldığım adamlada 1 saat furmarka soktuk kartı
Tam modeli ne peki Mining modeli değildir inşallah benimki Gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Sercan Gündüz
Bende onu aldım.d 1250₺ ye 1 yıl önce sen kaca aldın
Abi adam 1300 koymuştu mırın kırın ettim 1100 aldım kart çok ısınmıyo ama ona falan baktım biraz yani testte genelde 110 watt kullanıyordu ki zaten 120 wattlık bir kart 72 yi bulmuyordu

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Abi adam 1300 koymuştu mırın kırın ettim 1100 aldım kart çok ısınmıyo ama ona falan baktım biraz yani testte genelde 110 watt kullanıyordu ki zaten 120 wattlık bir kart 72 yi bulmuyordu
Benim gibi MHz flan düşürürsün wattman ısınma flan azalır
Mesaj otomatik birleştirildi:

72 çok iyi la ben bir ara 87 gördüm kartla

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Sercan Gündüz
Benim gibi MHz flan düşürürsün wattman ısınma flan azalır

72 çok iyi la ben bir ara 87 gördüm kartla
Abi valla bana da iyi geldi ondan aldım satan adamda samimi birine benziyordu sorun varsa ilgilenirim numaram burda evimi biliyon falan filan dedi

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Abi valla bana da iyi geldi ondan aldım satan adamda samimi birine benziyordu sorun varsa ilgilenirim numaram burda evimi biliyon falan filan dedi
Senin sorunun benim kuzenime de olmuştu RX 6600 alınca.d aldığı yerde bios update yaptı oda .d

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Sercan Gündüz
Senin sorunun benim kuzenime de olmuştu RX 6600 alınca.d aldığı yerde bios update yaptı oda .d
Abi valla keske güncel tutsaydım ya şimdi ne yapıcam bilmiyorum birkaç sorun oldu okula gitmekte sorun yaşadım konularda geri kaldım dershaneye falanda gitmiyorum hoca anlatıyo konunun başını bilmediğim için oralarıda anlamiyom ondan çok acil bunu halletmem lazım mesela taksite girmeye çalışsam bile hadi diyelim 1 hafta icinde geldi kendimi zorlar yetiştiririm konuları ama maximum kartım falanda yok cok sıkıntı bir şey ya

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Abi valla keske güncel tutsaydım ya şimdi ne yapıcam bilmiyorum birkaç sorun oldu okula gitmekte sorun yaşadım konularda geri kaldım dershaneye falanda gitmiyorum hoca anlatıyo konunun başını bilmediğim için oralarıda anlamiyom ondan çok acil bunu halletmem lazım mesela taksite girmeye çalışsam bile hadi diyelim 1 hafta icinde geldi kendimi zorlar yetiştiririm konuları ama maximum kartım falanda yok cok sıkıntı bir şey ya
Ailene açıklasan 200₺ vermezmi peki sana

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Valla Hocam olmamam ihitmalin var bende şimdi 9 saatir sistemle uğrasiom dosyalarım gitti

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Abi zaten herhangi bir şry yolunda gitse şaşarım gerçekten ya valla bıktım usandım artım
Anakarttaki vgaya tak görüntü kablosunu ekran kartını çıkarıp

Abi ben mecburen gidip bilgisayarcıda yaptırcamda kesin olur di mi sonra elimizde patlamasın son param
Hocam anakartının biosunda CSM var ise onu aktifleştir. Boot option legacy ise uefi uefi ise legacy yap ikisi de olmazsa hem uefi hem legacy yap

Top Bottom