Neler Yeni

RX560 Sistem Alarak Kazık Mı Yedim

Kazık Yemek.

• Oy kullanan toplam üye
    52
  • Anket kapatıldı .

T-800

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
tayfun han
Sağolun hocam haklısınız işlemci yükseltmek istesem de sanırım aynı paraları gözden çıkarmam lazım.
Fiyatlar inşalah bir dipleri görür bende RX560 ı satıp 1650 ye geçerim.
Gönül ister bu işlemci ile RTX 2060 kullanmak ama nasip olmadı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim ekran kartı hariç parçalarım 3600/3800 arası bir şey yapıyor yanlış bilmiyorsam.
O yüzden ekran kartı 1600/1800 arası bir fiyata geldi.
Ah şu sistemde +8RAM daha olsa umrumda olmazdı en azından o zaman 5400e iyi derdim.
kartın sıfır fiyatı 2400tl zaten. Zarar etmemişsin zaten

rookie27

80+ Gold

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Verilen oylardan anlaşılıyor.
27 Hata yaptın, 1 hata yapmadın denmiş.
Fena kazık yemişsin geçmiş olsun.

rookie27

80+ Gold
Verilen oylardan anlaşılıyor.
21 Hata yaptın, 1 hata yapmadın denmiş.
Fena kazık yemişsin geçmiş olsun.
Hocam aslında fena yediğimi düşünmüyorum çünkü ekran kartı dışındaki parçaları ayrı ayrı almak istediğim zaman 3600/3800 arası bir fiyat yapıyor.
Dediğim gibi ekran kartından kazık yedim sanırım keşke APU toplayıp biraz idare etseydim.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Hocam aslında fena yediğimi düşünmüyorum çünkü ekran kartı dışındaki parçaları ayrı ayrı almak istediğim zaman 3600/3800 arası bir fiyat yapıyor.
Dediğim gibi ekran kartından kazık yedim sanırım keşke APU toplayıp biraz idare etseydim.
Ayrı ayrı toplamanın hiçbir mantığı yok. Parçalarda iyi değil. Bu fiyata mis gibi 1650 sistemler varken böyle bir şey almaya anca hata yapmışsın denir.

rookie27

80+ Gold
Kötü olmuş geçmiş olsun
Teşekkürler 10 yıllık pc vardı sistem almak istedim hayatımdaki ilk sistemim onda da hata ederek aldım şansımı...
İlk başta sistem alırken pek anlamıyordum bu bilgisayar işlerinden sonradan anlamaya başladım ama iş işten geçmişti.
Keşke 16RAM olsaydı da ben konu açma gereği bile duymasaydım.

Teşekkürler 10 yıllık pc vardı sistem almak istedim hayatımdaki ilk sistemim onda da hata ederek aldım şansımı...
İlk başta sistem alırken pek anlamıyordum bu bilgisayar işlerinden sonradan anlamaya başladım ama iş işten geçmişti.
Keşke 16RAM olsaydı da ben konu açma gereği bile duymasaydım.
Yapicak birsey yok saglik olsun

rookie27

80+ Gold
Ayrı ayrı toplamanın hiçbir mantığı yok. Parçalarda iyi değil. Bu fiyata mis gibi 1650 sistemler varken böyle bir şey almaya anca hata yapmışsın denir.
Hocam 2 ay önce gerçekten çok baktım GTX1650 sistem yoktu bende heves ettim bekleyemeden aldım.
Şu an bu paralara GTX1650 sistemler satılıyor keşke o zaman bekleseydim.
Lakin ekran kartı dışında sorunlu parça görmüyorum.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Hocam 2 ay önce gerçekten çok baktım GTX1650 sistem yoktu bende heves ettim bekleyemeden aldım.
Şu an bu paralara GTX1650 sistemler satılıyor keşke o zaman bekleseydim.
Lakin ekran kartı dışında sorunlu parça görmüyorum.
Ssd çok az ve ram 8gb. Eğer bunlar yüksek olsaydı en azından GTX1650 yerine daha düşük bir kart alıp depolama ve ram i yüksek tutan bir sistem almış diyecektim öyle de değil. Geçmiş olsun, başka diyecek bir şey yok.

rookie27

80+ Gold
Ssd çok az ve ram 8gb. Eğer bunlar yüksek olsaydı en azından GTX1650 yerine daha düşük bir kart alıp depolama ve ram i yüksek tutan bir sistem almış diyecektim öyle de değil. Geçmiş olsun, başka diyecek bir şey yok.
RAM en yakın zamanda yükselteceğim 300TL RAMe verdiğim zaman fiyatı 5700e çıkacak mantıken sistemin.
480 SSD vs 256 GB M.2 SSD şansım vardı almışken M.2 alayım dedim depolama olarak sıkıntı çekmiyorum da dediğiniz gibi 16RAM olsa iyi olacaktı.
Yorumun için teşekkürler.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
991
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
1650 sistem alsa işlemcisi kötü olucaktı her türlü bir sorun oluyor zaten

Top Bottom