Neler Yeni

RX570 SİYAH EKRAN HATASI

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir Civek
Aynı kart bende de var galiba aldıgın hatada benımkıyle aynı.Ekran kapanıyor klavye mouse calısıyor kasanın fanları ve ıslemcı fanı calısmaya devam edıyorsa benım hatam ıle aynısı hatta.Lınk atayım bak bakalım vıdeoya almıstım.Ben once garantıye yolladım.Sonra ıslemcım degıstı.Senınde sorun bence kartta.Hatayı aldıktan sonra kasanın anakartında hangı hata ledi yanıyor onada bak derım.Kısaca bu hata pc servıse gıtmeden cozulmuyor
anakartımda uyarı ledi olduğunu sanmıyorum

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bendede rx570 vardı sürekli olarak yazılımsal hatalar alıyordum. (Wattman, sürücü çökmesi vs.) Undervolt yaptım, sürekli driver değiştirdim,fps kısıtladım,hz 60 a çektim ancak bu sorunları bir türlü çözemedim. Sen yine uv yapmayı deneyebilirsin belki senin sorununu çözebilir. Ben şuan Nvidia a geçtim kafam rahat.

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Ömer Aslan
Bendede rx570 vardı sürekli olarak yazılımsal hatalar alıyordum. (Wattman, sürücü çökmesi vs.) Undervolt yaptım, sürekli driver değiştirdim,fps kısıtladım,hz 60 a çektim ancak bu sorunları bir türlü çözemedim. Sen yine uv yapmayı deneyebilirsin belki senin sorununu çözebilir. Ben şuan Nvidia a geçtim kafam rahat.
Aynı şekilde amd dizdim şansıma mı bilmiyorum ama sıfır aldığım işlemcide kartta sorunlu çıktı. Şimdilik iyi durumda ama tekrar arıza çıkarsa İntel ve nvidiaya geçicem. İlk ve son alışverişim amd

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben işlemci konusunda sıkıntı yaşamadım gayet memnunum işlemci tarafında.
Aynı şekilde amd dizdim şansıma mı bilmiyorum ama sıfır aldığım işlemcide kartta sorunlu çıktı. Şimdilik iyi durumda ama tekrar arıza çıkarsa İntel ve nvidiaya geçicem. İlk ve son alışverişim amd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben işlemci konusunda sıkıntı yaşamadım gayet memnunum işlemci tarafında.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,231
Üyeler
154,362
Son üye
novar21
Top Bottom