Neler Yeni

rx6600 ryzen 5 5500 sistemim var ama almam gerekenden düşük fps alıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Veysel karahmetoğlu
merhaba ikinci el bir pc almıştım gayette düzgün çalışıyordu son zamanlarda fps drop atmaya başladı valorantta 250 fps üzerine zar zor çıkıyordu poligonda düzeltmek için bişeyler yaptım şuan 120 fps üzerine çıkmıyor üstelik donma yapıyor oyun içinde 250 fps alırkende donma yapıyordu ilk aldığımda 300 fps üzerinde geziyordu rekabetçide ölüm kalımda falan ancak şimdi iyice boka döndü oyun oynanacak halde değil yardımcı olabilir misiniz

PieCat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bahadır Başkır
merhaba ikinci el bir pc almıştım gayette düzgün çalışıyordu son zamanlarda fps drop atmaya başladı valorantta 250 fps üzerine zar zor çıkıyordu poligonda düzeltmek için bişeyler yaptım şuan 120 fps üzerine çıkmıyor üstelik donma yapıyor oyun içinde 250 fps alırkende donma yapıyordu ilk aldığımda 300 fps üzerinde geziyordu rekabetçide ölüm kalımda falan ancak şimdi iyice boka döndü oyun oynanacak halde değil yardımcı olabilir misiniz

Core temp gibi bir uygulama uzerinden islemci sicakligini kontrol et ekran karti icinde aynisini yap 2 el oldugu icin macunlari eskimis olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Veysel karahmetoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Core temp gibi bir uygulama uzerinden islemci sicakligini kontrol et ekran karti icinde aynisini yap 2 el oldugu icin macunlari eskimis olabilir
şuan çalışıyorum eve gittiğimde yapıp fotoğraflarını atsam değerler normal mi değil mi söyleyebilir misin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Cafer Özsarı
sistemin sıcaklığı yüksek çok büyük ihtimalle işlemci ve ekran kartı sıcaklığını kontrol et ona göre bir çözüm bulalım

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Kadir Efe Ulusoy
240hz o işlemciye fazla çünkü 16mb l3 var 5600 x3d 5700x3d 5800 x3d olsa tamam ama o işlemciye 144-180 max
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartın b serisi ise 4.4ghz ve 1.1v ayarla
Mesaj otomatik birleştirildi:

darboğaz yapıyor eco modda sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,764
Üyeler
149,980
Son üye