Neler Yeni

RX6600 XT'DE KRONİK PROBLEMLER VAR MI?

RX6600 XT kullanıp da WattMan olur siyah ekran olur aklınıza ne gelirse bu tarz problemler yaşayanlar oldu mu?

İlk defa PC toplayacağım bir problem yaşamak istemiyorum Adobe programlarını kullanacağım ve aşırı güç gerektirmeyecek LoL CS:GO tarzı oyunları ara sıra anca oynarım bu ekran kartını kullanıp da bu tarz problemler yaşayan varsa belirtirse sevinirim en küçüğünden en büyüğüne bilmek istiyorum kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim konularda aradım ama bulamadım

Bu tarz programlar için NVIDIA ekran kartlarının daha iyi olduğunu biliyorum ama 20 bin liraları görüp de 3060 ekran kartlı bir sistem toplamak istemiyorum eğer bu kartın kronik problemleri yoksa kullanmak istiyorum

alisxzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ali can
ben 3 aydır asus rog 6600 xt kullanıyorum ve arkadaşım da xfx merch 6600 xt kullanıyor hiçbir sıkıntı yaşamadık hep oyun amaçlı kullandık lol csgo rdr2 forza5 gayet serin ve performanslı çalısıyor kronik arıza yaşamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
enes dinler
önceliğin tabii ki profesyonel kullanımda nvidia olmalı ama imkanın yoksa da 6600xt'nin üzeceğini hiç düşünmüyorum. amdnin son zamanlarda çıkardığı en f/p kart olabilir rx570'den sonra.

Son düzenleme:

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
önceliğin tabii ki profesyonel kullanımda nvidia olmalı ama imkanın yoksa da 6600xt'nin üzeceğini hiç düşünmüyorum. nvidianın son zamanlarda çıkardığı en f/p kart olabilir rx570'den sonra.
nvidia mı çıkardı kartı dostum ne alaka

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

ErkanOCAK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Erkan
RX6600 XT kullanıp da WattMan olur siyah ekran olur aklınıza ne gelirse bu tarz problemler yaşayanlar oldu mu?

İlk defa PC toplayacağım bir problem yaşamak istemiyorum Adobe programlarını kullanacağım ve aşırı güç gerektirmeyecek LoL CS:GO tarzı oyunları ara sıra anca oynarım bu ekran kartını kullanıp da bu tarz problemler yaşayan varsa belirtirse sevinirim en küçüğünden en büyüğüne bilmek istiyorum kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim konularda aradım ama bulamadım

Bu tarz programlar için NVIDIA ekran kartlarının daha iyi olduğunu biliyorum ama 20 bin liraları görüp de 3060 ekran kartlı bir sistem toplamak istemiyorum eğer bu kartın kronik problemleri yoksa kullanmak istiyorum
Xfx merch kullanıyorum sıkıntı yok

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ediyorum hepinize kart ile ilgili 1 sene önce paylaşımlar yapılmış önceki seriler yüzünden bu seride de aynı durumun olacağını söylenmiş ama net bilgi bulamamıştım kullanan kişilerden duymuş olmam içimi rahatladı ❤️

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,179
Üyeler
140,610
Son üye
memon
Top Bottom