Neler Yeni

RX6700XT mi 3060Ti mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Berat Yoldaş
Arkadaşlar şu iki ekran kartından hangisinin daha mantıklı olduğunu söyler misiniz artık. Her forumda bir kişi amd bir kişi nvidia demiş. Biri ray tracingte önde olduğu için 3060Ti diyor biri vram konusunda önde olduğu için 6700XT diyor. Kullanım amacım çoğunlukla oyun ve valorant, csgo gibi oyunlarda iyi vuruşlarımı kaydedip tiktok vb. platformlarda paylaşacağım. İş için kullanmayacağım. Hangi ekran kartı daha mantıklı?

halitxct

80+ Silver
Arkadaşlar şu iki ekran kartından hangisinin daha mantıklı olduğunu söyler misiniz artık. Her forumda bir kişi amd bir kişi nvidia demiş. Biri ray tracingte önde olduğu için 3060Ti diyor biri vram konusunda önde olduğu için 6700XT diyor. Kullanım amacım çoğunlukla oyun ve valorant, csgo gibi oyunlarda iyi vuruşlarımı kaydedip tiktok vb. platformlarda paylaşacağım. İş için kullanmayacağım. Hangi ekran kartı daha mantıklı?
6700xt ben vramde daha avantajlı hemde daha güçlü

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Göktan Çelik
Rx 6700 XT.

NOTIR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Karakuş
Benim şahsi fikrim RX 6700XT den yana 3060 TI biraz zayıf kalıyor, eğer ray tracing açmak istersen o zaman bilemeyeceğim. RX 6700XT vram 12GB olduğundan geleceğe yönelik 2K vs. olarak da.

Bypolat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Samet polat
kanka saf güç olarak oyun performansı olarak rx bi tıık daha önde diye biliyorum kendim şahsen asus rtx3060 12gb kullanıyorum ve gayet memnunum tasarımla fln da uğraşıyorum oyunda oynuyorum yayın da yapıyorum bi arkadaşımda rx580 kullanıyor kapanma problemleri yaşıyor hala 6000 serisini bilemiyorum tabi ama ben rtx derim özelik vb bakımdan sanada şahsi tavsiyem rtx dir benden daha iyi bilenler vardır tabi el atarlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,445
Üyeler
152,053
Son üye
boxi123
Top Bottom