Neler Yeni

ryzen 3600 İşlemcim Sorunlu mu? Servis Kandırıyor mu?

PapaganGülsem

80+ Bronze
Arkadaşlar bilgisayarımdaki sorun şöyle,
Bilgisayarım sabaha açılırken kapattıktan sonra akşamı açılmayabiliyor.
Veya 1 hafta düzgün gidip ardından 3-4 hafta denesem açılmıyor, açılmıyor derken şöyle. Basıyorum güç tuşunda, ekrana sinyal yok deyip geri gidiyor. O esnada fanlar yavaşlıyor, mouse klavyeye renk gelip gidiyor birkaç saniye sonra geri geliyor. Ben tek ramli denedim çift ramli denedim farklı monitörlerde denedim ancak olmadı. İncehesap ise tek ramde görüntü verdi, çift ramde vermiyor farklı işlemci takınca veriyor deyip garanti süresi bittiği için bir şey yapılmaz deyip 450Tl alıp geri gönderdi.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Arkadaşlar bilgisayarımdaki sorun şöyle,
Bilgisayarım sabaha açılırken kapattıktan sonra akşamı açılmayabiliyor.
Veya 1 hafta düzgün gidip ardından 3-4 hafta denesem açılmıyor, açılmıyor derken şöyle. Basıyorum güç tuşunda, ekrana sinyal yok deyip geri gidiyor. O esnada fanlar yavaşlıyor, mouse klavyeye renk gelip gidiyor birkaç saniye sonra geri geliyor. Ben tek ramli denedim çift ramli denedim farklı monitörlerde denedim ancak olmadı. İncehesap ise tek ramde görüntü verdi, çift ramde vermiyor farklı işlemci takınca veriyor deyip garanti süresi bittiği için bir şey yapılmaz deyip 450Tl alıp geri gönderdi.
İncehesabin kandırdığını sanmıyorum sorun işlemcide de olabilir anakartta da farklı işlemciyle sonuç aldilarsa işlemciden olabilir

PapaganGülsem

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İncehesabin kandırdığını sanmıyorum sorun işlemcide de olabilir anakartta da farklı işlemciyle sonuç aldilarsa işlemciden olabilir
Bilgisayardaki sorun bazen olup bazen olmayıp çok iyi çalıştığı için acaba o ana mı denk geldi de sonuç aldılar diyorum. O kadar amatörler midir bilmiyorum ben birde bir a4 sayfası not yazdım süreci anlattım. Asıl korkum işlemciyi alırım takarım sorun yok. Eğer yine aynı sorun olursa ne yapıcam.

Top Bottom