Neler Yeni

Ryzen 5 1600 AF yerine 1600 gönderdiler

emirfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emirhan Fedakar
İşlemci üzerindeki numaranın sonunda AF yazar.Yani tespit edebilirdi.Ama 12 seçtiği halde stoktan dolayı 14 gönderdilerse her türlü çözerler.
Evet muhtemelen stoktan dolayı yaptılar. Kesinlikle iade istiyorum. Umarım uzamaz. Uzarsa ne kadar sürer kim bilir. Yaptıkları dolandırıcılık bir nevi. Mail adresim ve telefon numaram var. Haber edilebilir. Mail atılabilirdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada, siz daha önce yaşadınız mı? Kesinlikle iade ederler takıp takmaman önemli değil demişsiniz de. Sabahı zor edicem şuan sinir stresten. 9 da mesai başlıyormuş alarmla uyanıp aricam bilendim gerçekten ya

Son düzenleme:

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,764
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Bu arada, siz daha önce yaşadınız mı? Kesinlikle iade ederler takıp takmaman önemli değil demişsiniz de. Sabahı zor edicem şuan sinir stresten. 9 da mesai başlıyormuş alarmla uyanıp aricam bilendim gerçekten ya
Hayır daha önce yaşamadım ancak GameGarajın satış sözleşmesini okudum. Ve orada şöyle bir madde bulunuyor;
"TÜKETİCİ , SATICI ile imzaladığı işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nden 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir. "

emirfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emirhan Fedakar
Hayır daha önce yaşamadım ancak GameGarajın satış sözleşmesini okudum. Ve orada şöyle bir madde bulunuyor;
"TÜKETİCİ , SATICI ile imzaladığı işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nden 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir. "
Bu iadeyle alakalı sanırım. Ama yine de işe yarar, çünkü stokta olmayan malın yerine 1600 yolluyosun, 1600 AF olmucak olsa sınırları zorlar muadilini alırız. saçmaladılar

emirfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emirhan Fedakar
Tekrardan selamlar dostum, aradım ve söyledim. AF sipariş ettim 1600 yollamışsınız dedim " doğrudur " dedi. Stok durumundan dolayı aynısını yolladık vs dedi, illa AF isterseniz yollayın CPU yu ya da kasayı biz yollayalım size dediler. Sadece CPU'yu yollayacağım yarın kargoyla birlikte söküp. Sapasağlam paketleyip vs. Yollayacaklarını söylediler. Kullanılıp kullanılmadığı hakkında bir şey demedi. Güncelleyeyim dedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,733
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom