Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 5 3600 İşlemciye GTX 1660 Super Olur mu?

Spoit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Muhammed
Kardeşim İnşallah x 6600 serileri çok iyidir ama yine gönlün hangisi rahat edecei ise onu al

MSI GEFORCE GTX 1660 SUPER GAMING X 6GB GDDR6 iyi kart Tavsiye Ediyorum tâbi biraz daha üstüne koyup daha iyisi alsan çok iyi olurdu

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
Kardeşim İnşallah x 6600 serileri çok iyidir ama yine gönlün hangisi rahat edecei ise onu al

MSI GEFORCE GTX 1660 SUPER GAMING X 6GB GDDR6 iyi kart Tavsiye Ediyorum tâbi biraz daha üstüne koyup daha iyisi alsan çok iyi olurdu

Ben AMD kart istemiyorum valla arızası ile falan uğraşaman içime sinmiyor. 6 yıldır MSI Nvidia ekran kartı kullanıyorum hiç sıkıntı çıkarmadı. Ne termal değiştim ne bir şey yaptım tıkır tıkır tertemiz çalışıyor

1660 süperden üst model olarak ne önerirsiniz darboğaz yapmayacak. Benim çok bilgim yok öğrenmeye çalışıyorum ama bizim millete diyorum Nvidia olsun adam bana AMD kart tavsiyesi veriyor

Spoit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Muhammed
Ben AMD kart istemiyorum valla arızası ile falan uğraşaman içime sinmiyor. 6 yıldır MSI Nvidia ekran kartı kullanıyorum hiç sıkıntı çıkarmadı. Ne termal değiştim ne bir şey yaptım tıkır tıkır tertemiz çalışıyor

1660 süperden üst model olarak ne önerirsiniz darboğaz yapmayacak. Benim çok bilgim yok öğrenmeye çalışıyorum ama bizim millete diyorum Nvidia olsun adam bana AMD kart tavsiyesi veriyor
Ya söyle termal olayı zaten AMD artık eskiden di şimdi yeni kartlar kolay kolay termal macun değiştirme olayı yok AMD Tavsiye vermesi sebebi evet güçlü ekran kartı ve uygun fiyat bak bende var Asus Radeon 6700 xt oc var memnun muyum evet 2060 süper önerebilirim çok iyi ekran kartı

Proletarya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Proletarya
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
Sıfır sistem çıkması rx 6600 alabilirsin bence o fiyata.

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
Dediğinizi yapicam rx 6600 alacağım. Ama ALLAH aşkına MSI MODEL Mİ ASUS MU SAPPHİRE Mİ HANGİSİ İYİ onu söyleyin.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,626
İsim
Hacı
4k ya RX 6600 XT alırsınız 2. El.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğinizi yapicam rx 6600 alacağım. Ama ALLAH aşkına MSI MODEL Mİ ASUS MU SAPPHİRE Mİ HANGİSİ İYİ onu söyleyin.
Her modelin soğutması yeterli.
Asus daha iyi diğerlerinden.

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
4k ya RX 6600 XT alırsınız 2. El.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her modelin soğutması yeterli.
Asus daha iyi diğerlerinden.
tamam öyle yapıcam teşekkür ederim

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Modele göre değişiyor. MSI kartı Gaming X ise alabilirsin. Mech serisini bence alma. Asus için düşükten yükseğe doğru Dual, TUF, Rog serileri iyi. Sapphire kartlarda da genelde ucuza bulunduğu için Pulse alınabilir fiyatına göre iyi iş çıkarır, Nitro+ ise üst serisidir.

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
mehmet yıldız
benim anakart PCl.e 4.0 değil ya 3.0 bir sorun olur mu performans anlamında

Top Bottom