Neler Yeni

Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 Super'li Sistem Ne Kadar Eder?

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Hocam ben sizinle buraya kavga etmeye gelmedim ve sanırım siz beni anlamıyorsunuz ben de sizi ben size şuan topladığınız sistemin pahalı yada ucuz olduğunu söylemiyorum ve bilmişlik taslamıyorum benimde haddime değil zaten. Bende biliyorum doların 7 ye dayandığını ve stoklarında azalmasından dolayı da fiyatların yükselmesini ama şunu belirterek söylüyorum zaten bu parçalarla 5100TL ye bu sistemi herkes kurabilir neredeyse. Hatta indirimle birlikte yakalandığında belki 100-150TL daha aşağıya toplanır ki bende öyle yaptım zaten. Benim almış olduğum ekran kartının normal fiyatı 2500TL ve ben bu ekran kartını 2040TL ye yakaladım...
Hayır ben sistemi toplamisim ister baskasi alir ister almaz umrumda degil ben o fiyata en iyi toplayabilincek sistemi yaziyorum aradan siz cikiyorsunuz diyorsunuzki fiyat o degil sonra fiyato duzeltiyorum cikiyorsunuz o super degil normal ekran karti onu da duzeltiyorum bu sefer diyorsunuz ki kavga etmeye gelmedim ee amac ne o zaman anlamadim siz 2 hafta once iyi fırsat yakalamissiniz ben simdi normal fiyatlariyla yaziyorum kim bilir belki bir youtuber indirimine vs denk gelir daha ucuzunu alirsiniz ama yaptığıniz hosuma gitmedi ben kendi onerimi yazdim sizde kendinizinkini yazabilirdiniz ha ben kimseyi inandirmak zorunda da degilim fakat kanitlamak amacli linkleri de koydum yani neyse fazla uzatmayalim hepinize iyi geceler dilerim

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Twitter
enisberberr
Facebook
berberenisdesign
Hayır ben sistemi toplamisim ister baskasi alir ister almaz umrumda degil ben o fiyata en iyi toplayabilincek sistemi yaziyorum aradan siz cikiyorsunuz diyorsunuzki fiyat o degil sonra fiyato duzeltiyorum cikiyorsunuz o super degil normal ekran karti onu da duzeltiyorum bu sefer diyorsunuz ki kavga etmeye gelmedim ee amac ne o zaman anlamadim siz 2 hafta once iyi fırsat yakalamissiniz ben simdi normal fiyatlariyla yaziyorum kim bilir belki bir youtuber indirimine vs denk gelir daha ucuzunu alirsiniz ama yaptığıniz hosuma gitmedi ben kendi onerimi yazdim sizde kendinizinkini yazabilirdiniz ha ben kimseyi inandirmak zorunda da degilim fakat kanitlamak amacli linkleri de koydum yani neyse fazla uzatmayalim hepinize iyi geceler dilerim
Neyse hocam hepsi bir yanlış anlaşılma beni yanlış anladınız ama neyse hayırlı geceler hayırlı ramazanlar

Vegas_TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Muhammed Demir
Abdullah abimiz toplasaydı fiyat / performans olarak 4000 TL olurdu fakat bu dönem de biliyorsunuz. Sistemlerin fiyatı baya bi yükselmiş malesef... Yani bu dönem de sıfır 5000 gibi fiyata bulursun

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Twitter
enisberberr
Facebook
berberenisdesign
Abdullah abimiz toplasaydı fiyat / performans olarak 4000 TL olurdu fakat bu dönem de biliyorsunuz. Sistemlerin fiyatı baya bi yükselmiş malesef... Yani bu dönem de sıfır 5000 gibi fiyata bulursun
Ne 4000TL mi :D hocam güldürmeyin Allah Aşkına Adam bu sisteme benzer bi sistem topladı ve sadece ekran kartı XFX 5600XT ekran kartı değişik 5760TL . 4000TL ye toplayan biri bulursan bana da haber et 3-4 tane alayım

Vegas_TR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Muhammed Demir
Ne 4000TL mi :D hocam güldürmeyin Allah Aşkına Adam bu sisteme benzer bi sistem topladı ve sadece ekran kartı XFX 5600XT ekran kartı değişik 5760TL . 4000TL ye toplayan biri bulursan bana da haber et 3-4 tane alayım
Şaka yapmıyorum gerçekten diyorum. Dikkatli okuyun lütfen yazdığımı bu dönem de 5k dedim dolar eskisi gibi 5 gibiyken 4k toplanir bu sistem iyi okumadınız galiba yazdığımı... ben bu dönem de olmaz dedim yalnız :)

Top Bottom