Neler Yeni

🔥İndirim Ryzen 5 5600 2900 TL + NAYS

Tolga1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tolga
Yanlış Bilgilendirme
Tray ve mpk islemcilerin kullanılmış ürün olduğunu biliyorsunuz umarım. Ondan böyle fiyat aşağı çekiliyor. İade edilen sistemlerden veya başka donanımı arıza yapmış sistemlerden söküp satıyorlar. Garantisi vardır.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
Tray ve mpk islemcilerin kullanılmış ürün olduğunu biliyorsunuz umarım. Ondan böyle fiyat aşağı çekiliyor. İade edilen sistemlerden veya başka donanımı arıza yapmış sistemlerden söküp satıyorlar. Garantisi vardır.
alakası bile yok hocam tray işlemciler taşıma maliteyletleri düşsün diye kutusuz fansız toplu şekilde tedarikçiye satılıyor mpk zaten bildiğimiz kutulu fanlı işlemci dediğiniz şeye göre piyasada sıfır işlemci yok o zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,439
İsim
Diyarhan
Tepside daha az yer kapladığı için uygun oluyor. Bu arada kullanılsa haberimiz olmayabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Melih
7500f işlemci aldım , altın kutusunda yolladılar, plastik , ama güvenilir

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
883
İsim
Ömer Murat KARACA
Alakası yok dostum. Daha az yer kapladığı için ve soğutucu-kutu masrafı olmadığı için hem maliyeti, hem kargosu hem gümrük vergisi uygun çıkıyor. O yüzden fiyatları böyle

Son düzenleme:

Tolga1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tolga
Bana uyarı atan çok bilmiş moderasyon ekip üyesi. Sen bu işlemciyi kimden satın alıyorsun parekenteciden demi. Bu parekenteci ne yapıyor hazır sistem topluyor aaaa ne tesadüf. Sen bunu AMD üretim yerinden almıyorsun. Ki alamazsinda zaten. Kullanılmadığına dair net bilgi sunamiyacagin bir durumda bana yanlış bilgilendirme diye uyarı veremezsin. Önce kanıt sonra uyarı okey bende haklıymış der susarım. Hadi iyi forumlar 🤫

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
Bana uyarı atan çok bilmiş moderasyon ekip üyesi. Sen bu işlemciyi kimden satın alıyorsun parekenteciden demi. Bu parekenteci ne yapıyor hazır sistem topluyor aaaa ne tesadüf. Sen bunu AMD üretim yerinden almıyorsun. Ki alamazsinda zaten. Kullanılmadığına dair net bilgi sunamiyacagin bir durumda bana yanlış bilgilendirme diye uyarı veremezsin. Önce kanıt sonra uyarı okey bende haklıymış der susarım. Hadi iyi forumlar 🤫
Çözüldü: Tray İşlemci Ne Demek? | Technopat Sosyal
Satıldı AMD Ryzen 5 5600X | DonanımHaber Forum
What Is the Difference Between Intel® Boxed and Tray Processors?

Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Melih Baygör
Senin ifaden yanlış hocam, tüm tray işlemciler başka sistemlerden çıkma gibi bir ifade kullanmışsın. Kargo maliyetleri uygun olsun ve oem olarak kullanılsın diye ithal edilen işlemciler tray olur. Hazır sistemlere vs kullanılmayan, kurumsal tarafta da ihtiyaç fazlası olan işlemciler bu şekilde satılabilir. Söylediğin tüm tray işlemciler için geçerli değildir.

bedrano

80+
şu fırsatı nasıl kaçırdık ya :(

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
ibrahim ahıskalı
tray olsa bile güzel fiyat

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç