Neler Yeni

Ryzen 5 5600 İçin kule tipi soğutucu Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
MEHMET MUSTAFA
Bütçe
1500
ÖNCELİKLE MERHABALAR ELİMDE GTX 1650 VE ANAKART GİGABAYTE B450M-H VAR Bu sisteme amd ryzen 5 5600 almak istiyorum Bunun için kule tipi soğutucu önerir misiniz?
VE ÖNCEKİ KONUMDA KASAMIN MARKASINI YAZDIM YETERLİ YER VARMI YOKMU ONUN HAKKINDADA BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK İYİ OLUR TEŞEKKÜRLER KASA: gamepower Crimson Guard ARGB ATX

Son düzenleme:

milenix

80+ Gold
ÖNCELİKLE MERHABALAR ELİMDE GTX 1650 VE ANAKART GİGABAYTE B450M-H VAR Bu sisteme amd ryzen 5 5600 almak istiyorum Bunun için kule tipi soğutucu önerir misiniz?
VE ÖNCEKİ KONUMDA KASAMIN MARKASINI YAZDIM YETERLİ YER VARMI YOKMU ONUN HAKKINDADA BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK İYİ OLUR TEŞEKKÜRLER
perfan 120h alabilirsin 5600 için fazlasıyla yeter kalan parayıda başka şeyler için harcarsın (kasaya bakmadım ona dikkat et)

Awsnet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Awsnet
VE ÖNCEKİ KONUMDA KASAMIN MARKASINI YAZDIM YETERLİ YER VARMI YOKMU ONUN HAKKINDADA BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK İYİ OLUR TEŞEKKÜRLER
Perfan 120 h

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Ahmet SARIOĞLU
Instagram
instagram.com/ichbinsarioglu

bende de 5600 var ve kullandığım kule tipi Gametech Freezer Pro HD120 , aşırı memnunum knk stok fanda 60-70 olan sıcaklık şu an valoranttan 50 falan.. gayet güzel öneririm

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Faruk
dark freezer x125 kullanıyorum sıcaklık oyunlarda ( valorant , cs ) 60 derecede

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kadir Çorapçı

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
''Önceki konumda kasamın markasını yazdım'' yazmak yerine kasanın markasını yazsaydın daha iyi olurdu. Senin önceki konuna mı bakmamız lazım dostum kasanı görebilmek için ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
MEHMET MUSTAFA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
''Önceki konumda kasamın markasını yazdım'' yazmak yerine kasanın markasını yazsaydın daha iyi olurdu. Senin önceki konuna mı bakmamız lazım dostum kasanı görebilmek için ?
kasamın markasını yazınca Soruya yer kalmadı Fazla harf diye kabul etmedi bende ilgi çeken bir soru tipi bulamadığım için böyle yaptım
Mesaj otomatik birleştirildi:

gamepower Crimson Guard ARGB ATX kasam bu
yardımcı olurmusunuz
Bu kasaca kaç mm lik soğutucu bakmam lazım

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
kasamın markasını yazınca Soruya yer kalmadı Fazla harf diye kabul etmedi bende ilgi çeken bir soru tipi bulamadığım için böyle yaptım

gamepower Crimson Guard ARGB ATX kasam bu
yardımcı olurmusunuz
Bu kasaca kaç mm lik soğutucu bakmam lazım
Konu içeriğine yazabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
MEHMET MUSTAFA

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
hocam yazdımda şu konu hakkında yardımcı olurmusunuz kasa hakkında gerçekten bilgim yok
Kasanın hiç bir yerde desteği yazmıyor. 185mm genişliği var. 10mm sağ kapak ve kablo bağlantı boşluğu dersek. 10 mm de anakart işlemci kalınlığı. 10mm de tolerans versek. 155 mm falan desteklemesi lazım. 150 mm civarı alınabilir garanti olması için.

BiSakin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Yavuz Selim Tonbul
VE ÖNCEKİ KONUMDA KASAMIN MARKASINI YAZDIM YETERLİ YER VARMI YOKMU ONUN HAKKINDADA BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK İYİ OLUR TEŞEKKÜRLER KASA: gamepower Crimson Guard ARGB ATX
git cooler master hyper 212 spectrum al ben 2 yıldır kullanıyorum elimi donduruyor valla

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
MEHMET MUSTAFA
Kasanın hiç bir yerde desteği yazmıyor. 185mm genişliği var. 10mm sağ kapak ve kablo bağlantı boşluğu dersek. 10 mm de anakart işlemci kalınlığı. 10mm de tolerans versek. 155 mm falan desteklemesi lazım. 150 mm civarı alınabilir garanti olması için.
gerçekten teşekkürler internette nerde aratsam tam özellikleri yoktu çok teşekkür ederim

git cooler master hyper 212 spectrum al ben 2 yıldır kullanıyorum elimi donduruyor valla
Aklımda o vardı lakin buraya danışmak istedim birde ve kimse neredeyse önermiyor galiba görmedim burada

Top Bottom