Neler Yeni

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 Kule tipi Soğutucu önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Oğuzhan Akıllı
AG400 ü Sipariş verdim ışıksız olması daha iyi oldu ankara pavyon gibi oldu zaten odanın içi :) itopyadan DART1 Almıştım ışıkları kapanmıyor kasanın

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Sercan GÖKALP
yok 214xt 650ye düşmüştü fakat benim dediğim thermalright

Yav bu gereksiz derecede büyük ya gerçi ben idareten kule tipi aldım zaten sıvı soğutmaya geçeceğim çokta umrumda değildi alırken 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

AG400 ü Sipariş verdim ışıksız olması daha iyi oldu ankara pavyon gibi oldu zaten odanın içi :) itopyadan DART1 Almıştım ışıkları kapanmıyor kasanın
Aynı sistem bende de var 3060ti ekran kartı sende sorun çıkardı mı? Benimki 3 kere servise gitti en son para iadesi aldım

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,394
İsim
Kerem Çavuş
Yav bu gereksiz derecede büyük ya gerçi ben idareten kule tipi aldım zaten sıvı soğutmaya geçeceğim çokta umrumda değildi alırken 😂

Aynı sistem bende de var 3060ti ekran kartı sende sorun çıkardı mı? Benimki 3 kere servise gitti en son para iadesi aldım
Evet biraz abartı ag400 12400f , 5600 gibi işlemcilere fazlasıyla yetiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Oğuzhan Akıllı
Bilgisayara daha voltaj ayarı yapmadım yapmam gereklimi sizce ?

Dün cs2de ısı geliyodu kasadan kasa yan tarafını açtım elimi deymeye gelmiyor baya sıcaktı ama şuanlık bi sorun çıkmadı Çok şükür

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Sercan GÖKALP

Dün cs2de ısı geliyodu kasadan kasa yan tarafını açtım elimi deymeye gelmiyor baya sıcaktı ama şuanlık bi sorun çıkmadı Çok şükür
Ben bide b550m-k anarkarta yükselttim ramleride 3600 MHz yaptım bide sonrada Corsair mp600pro XT diye bir SSD aldım 1 TB aga SSD f16 dan bir tık yavaş 😂 ama tabi ekran kartım olmadığı için 2 aydır yatıyor sistem 🤗

Ben işlemciye undervolt yaptım stok fan var diye şimdi PC Yi aktif edince undervoltu kaldırıcam normal değerinde çalışsın zaten oc yapmadan 4.4 GHz de stabil çalışıyor r5 5600

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Oğuzhan Akıllı
Ben bide b550m-k anarkarta yükselttim ramleride 3600 MHz yaptım bide sonrada Corsair mp600pro XT diye bir SSD aldım 1 TB aga SSD f16 dan bir tık yavaş 😂 ama tabi ekran kartım olmadığı için 2 aydır yatıyor sistem 🤗

Ben işlemciye undervolt yaptım stok fan var diye şimdi PC Yi aktif edince undervoltu kaldırıcam normal değerinde çalışsın zaten oc yapmadan 4.4 GHz de stabil çalışıyor r5 5600
Ben bilgisayar geldiğinde biosu güncelledim sonra bilmeyince bilgisayarcıya verdim windows yüklesin diye oda windows 11 yapmış m2 ssdiyi bölmüş c ve d diye. :D

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Sercan GÖKALP
Ben bilgisayar geldiğinde biosu güncelledim sonra bilmeyince bilgisayarcıya verdim windows yüklesin diye oda windows 11 yapmış m2 ssdiyi bölmüş c ve d diye. :D
Bende w10 ile gelmişti. Ben bilerek aldım ekstra SSD çünkü 3-4 oyun indiriyorsun zaten doluyor 512gb

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Sercan GÖKALP
Undervolt yapmaya gerek yok sanırım
Soğutma aldıysan gerek yok ya ben stock soğutucu var diye yapmıştım. Sadece ram lerin MHz Yi düzelt biostan bide resize bar açarsın işlemci ekran kartına tam erişsim diye okadarı yeter bence başka bir şeye gerke yok. Benim lanet kartta coilwhine sorunu da vardı o yüzden az ötsün diye ona da undervolt yapmıştım

Top Bottom