Neler Yeni

RYZEN 5 5600X İÇİN SIVI SOĞUTMA VE 750WAT PSU ÖNERİSİ

pebl0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Devşeli
Bütçe
10000
Aklınızda uzun yıllar boyunca kullanabilceğim sıvı soğutma ve psu önersini olan varmı bütçe açısından sıkıtım yok sadece sorun çıkartmayacak uzun süre kullanılır olsun yeterli şimdiden teşekkürler.
PSU AÇISINDAN ŞU ANDA SIKINTIM VAR BÜTÜN OYUNLARI AÇARKEN KENDİNİ RESETLİYOR VE ÇOĞU FORUMDA ARAŞTIRDIĞIMDA PSU KAYNAKLI SORUN OLDUĞUNU SÖYLENİYOR.SUANDA AKTİF KULLANDIĞIM
PSU XİGMATEK 700WAT TAURO M PLUS
SİZCE XİGMATEK MARKASI İYİMİ ?

SİSTEMİM
RYZEN 5 5600X
RX5700XT
2X8 3600MHZ RAM
ASUS B450M DRAGON
1TB M2SSD

emiliano

80+ Bronze
Aklınızda uzun yıllar boyunca kullanabilceğim sıvı soğutma ve psu önersini olan varmı bütçe açısından sıkıtım yok sadece sorun çıkartmayacak uzun süre kullanılır olsun yeterli şimdiden teşekkürler.
PSU AÇISINDAN ŞU ANDA SIKINTIM VAR BÜTÜN OYUNLARI AÇARKEN KENDİNİ RESETLİYOR VE ÇOĞU FORUMDA ARAŞTIRDIĞIMDA PSU KAYNAKLI SORUN OLDUĞUNU SÖYLENİYOR.SUANDA AKTİF KULLANDIĞIM
PSU XİGMATEK 700WAT TAURO M PLUS
SİZCE XİGMATEK MARKASI İYİMİ ?

SİSTEMİM
RYZEN 5 5600X
RX5700XT
2X8 3600MHZ RAM
ASUS B450M DRAGON
1TB M2SSD
xigmatek psu vardı sıfır aldıydım cw yüzünden iade ettim elektirik kaçağı sesi gibi ses çıkarıyordı

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Doğan gelişigüzel
psu kablosunda kırık vs olabilir yüke binince rest atması psudan da olabilir olmaya bilirde ama daha önce başıma geldi kablo kırılmış zamanla yüke binince rest atıyordu psu kablosunu değiştim fiş kısmını düzelmişti bence bir dene işe yarayabilir ve psu masrafından kurtarabilir seni bir kablo ,

ben kendim deep 750w alırdım sıvı soğutma olarakda id cooling yeterli fazlasına gerek yok kalan parayı ilerde ekran kartını değişirsin

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan

pebl0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Devşeli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
psu kablosunda kırık vs olabilir yüke binince rest atması psudan da olabilir olmaya bilirde ama daha önce başıma geldi kablo kırılmış zamanla yüke binince rest atıyordu psu kablosunu değiştim fiş kısmını düzelmişti bence bir dene işe yarayabilir ve psu masrafından kurtarabilir seni bir kablo ,

ben kendim deep 750w alırdım sıvı soğutma olarakda id cooling yeterli fazlasına gerek yok kalan parayı ilerde ekran kartını değişirsin
Kablo değişimini deneyeceğim aklımda asus psu almak vardı sence ne diyosun pahalı ama bence uzun yıllar götürür gibi aklımdaki psu linkini koydum

Top Bottom