Neler Yeni

RYZEN 5 5600X VE RX5700XT İÇİN KAÇ WATT PSU GEREKLİ ?

pebl0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Devşeli
Bütçe
15000
MERHABA SİSTEMİM AŞŞAĞIDAKİ GİBİDİR SİZCE KAÇ WATT PSU YETERLİ ? VE ÖNERBİLCEĞNİZ GÜZEL MARKA PSU VARMI AKLIMDAKİ PSU LİNKİNİ KOYDUM. ELİMDE SUAN İDAREDEN 600WAT PSU VAR TAKIP TAKMAMAK ARASINDA GİDİP GELİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

İŞLEMCİ : AMD RYZEN 5 5600X
EKRAN KARTI : AMD SAPPHİRE PULSE RX5700XT
RAM : 8X2 3600MHZ 16 GB RAM
ANAKART : ASUS B450M DRAGON
SSD: 512GB M2 SSD
HDD: WD BLUE 500GB SATA HDD
SSD: 240GB SATA SSD
İŞLEMCİ SOĞUTUCU : AMD WRAİTH PRİSM

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
can
bu kombinasyonu değiştirmeyeceksen 600w yeterli zaten, ha ileride sistem yükseltirim 3090 alırım 4090 alırım 7900x alırım vs gibi bir düşüncen var ise şimdiden 1000w bir psu al yatırım olsun

The Semih

80+ Silver
15K ya daha iyi sistem toplanabilir hocam ekran kartın zayıf kalmış.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
can
Bu arada beni yanlış anlama da sistemin ferrari değil iken neden gidip markasından dolayı psuya ekstra para ödeyecek bir marka bakıyorsun

ARTUR♚MORGAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
ALPEREN KARATAŞ
MERHABA SİSTEMİM AŞŞAĞIDAKİ GİBİDİR SİZCE KAÇ WATT PSU YETERLİ ? VE ÖNERBİLCEĞNİZ GÜZEL MARKA PSU VARMI AKLIMDAKİ PSU LİNKİNİ KOYDUM. ELİMDE SUAN İDAREDEN 600WAT PSU VAR TAKIP TAKMAMAK ARASINDA GİDİP GELİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

İŞLEMCİ : AMD RYZEN 5 5600X
EKRAN KARTI : AMD SAPPHİRE PULSE RX5700XT
RAM : 8X2 3600MHZ 16 GB RAM
ANAKART : ASUS B450M DRAGON
SSD: 512GB M2 SSD
HDD: WD BLUE 500GB SATA HDD
SSD: 240GB SATA SSD
İŞLEMCİ SOĞUTUCU : AMD WRAİTH PRİSM

600 watt rahatlıkla yeter

pebl0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Devşeli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

pebl0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Devşeli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

The Semih

80+ Silver
BÜTÇE AÇISINDAN SIKINTIM YOK SADECE GARANTİ MARKALAR ALMAK AMACIM.RYZEN 5 5600X KULLANIYORUM BANA SADECE EKRAN KARTINI DEĞİŞTİR DİYOSUN YANINA RYZEN 5 5500 SİSTEM ALDIRIYORSUN İLGİNÇ AÇIKÇASI
Hayır sistemi özelleştiriyorsun her şekilde daha hesaplı, garanti marka diye bir şey yok ASUS ROG serisi zevk işidir birkaç marka dışında tüm PSU lar alınabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır sistemi özelleştiriyorsun her şekilde daha hesaplı, garanti marka diye bir şey yok ASUS ROG serisi zevk işidir birkaç marka dışında tüm PSU lar alınabilir.

Attığım linki düzgün incele sistemi modifiye edebiliyorsun.
Ben yeni sistem alıyorsun sandım bütçe 15K belirttiğin için ozaman düzgün başlık aç kardeşim

Ben yeni sistem alıyorsun sandım bütçe 15K belirttiğin için ozaman düzgün başlık aç kardeşim

FSP çok ünlü markadır ve kaliteli.

pebl0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Devşeli

FSP çok ünlü markadır ve kaliteli.
KARDEŞİM SEN KÖRSÜN GALİBA BAŞLIK VE KONUDADA SIKINTI YOK KENDİ KENDİNE TRİPLERE GİRİYON NE İLGİNÇ BİR ELEMANSIN SABAH SABAH KOPARDIN AHAHAHAHA

KARDEŞİM SEN KÖRSÜN GALİBA BAŞLIK VE KONUDADA SIKINTI YOK KENDİ KENDİNE TRİPLERE GİRİYON NE İLGİNÇ BİR ELEMANSIN SABAH SABAH KOPARDIN AHAHAHAHA
OKUMA YAZMANDA YOK GALİBA KONUYU İYİ OKU

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
can
Diğer markaların garantisi yok mu yani ? ayrıca asusa servispoint bakıyor çok mağduru var haberin olsun.

OKUMA YAZMANDA YOK GALİBA KONUYU İYİ OKU
Yardım istiyorsun konuna cevap verenlere ayıptır söylemesi köpek gibi davranıyorsun birde capslockunu kapat o şekilde yaz forumda mod vardır umarım şuan.

pebl0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Devşeli
Diğer markaların garantisi yok mu yani ? ayrıca asusa servispoint bakıyor çok mağduru var haberin olsun.

Yardım istiyorsun konuna cevap verenlere ayıptır söylemesi köpek gibi davranıyorsun birde capslockunu kapat o şekilde yaz forumda mod vardır umarım şuan.
Köpek gibi davranmakla alakası yok konuyu düzgün okumayıp anlamayan insana düzgün okumasını söylüyorum her bütçe belirten konulara yeni pc alıyoruz zannediyor insanlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,944
Üyeler
140,732
Son üye
Enes6363
Top Bottom