Neler Yeni

RYZEN 5 5600X VE RX5700XT İÇİN KAÇ WATT PSU GEREKLİ ?

The Semih

80+ Silver
Köpek gibi davranmakla alakası yok konuyu düzgün okumayıp anlamayan insana düzgün okumasını söylüyorum her bütçe belirten konulara yeni pc alıyoruz zannediyor insanlar.
Kardeşim biz sana burada yardım etmeye çalışıyoruz, bütçeyi 15K görünce ben henüz sistemi satın almadın son olarak PSU bakıyorsun sandım bu sebepden komple o sistemi almaman için öneride bulundum. PSU bütçeni 5K olarak düzelt ozaman.

Yukardaki mesajlarımdan belli zaten ozaman beni düzelticeksin, Sistem toplamıyorum sadece PSU bakıyorum demen gerekirken saldırı yapıyorsun hangimiz mesajları okumuyor ? dopaminli kardeşim benim.

pebl0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Devşeli
Kardeşim biz sana burada yardım etmeye çalışıyoruz, bütçeyi 15K görünce ben henüz sistemi satın almadın son olarak PSU bakıyorsun sandım bu sebepden komple o sistemi almaman için öneride bulundum. PSU bütçeni 5K olarak düzelt ozaman.bütç
Kardeşim biz sana burada yardım etmeye çalışıyoruz, bütçeyi 15K görünce ben henüz sistemi satın almadın son olarak PSU bakıyorsun sandım bu sebepden komple o sistemi almaman için öneride bulundum. PSU bütçeni 5K olarak düzelt ozaman.
Bütçem 15k ve üzeri düzeltmeye gerek yok bence.

The Semih

80+ Silver
Bütçen 15K ise Ekran kartı ve PSU alabilirsin RX 5700 XT yi de sat karlı çıkarsın. Yada sadece alttakini al bana bunu illa yaptırcan :D

1692087011183.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,236
Üyeler
140,793
Son üye
Salihzzeki
Top Bottom