Neler Yeni

Ryzen 5 7600x Sıvı veya Hava sogutucu Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ertuğrul Güldalı
cpu burnerle teste aldığımda direkt +90 derecelere ulaşıyor h100 soğutucu ile ne takarsan tak yükte deli gibi ısınıyor ama oyunlarda 60 derecelerde seyrediyor
Adana'da 70i düşmez o desene 😂ben msinin aldım bakalım onunla ne olacak daha kuramadım sistemi

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,324
İsim
Çağatay
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ertuğrul Güldalı
Siz dedikten sonra biraz daha araştırdım.Her sey ramlerime bağlı :) Sistemi kurup ölçüm yapacağım anca ona göre ince bir sıvı soğutma alabilirim galiba :) . Ön tarafa takma konusunda dediğiniz gibi ama üst tarafın ölçüler uymuyorsa başka bir seçeneğim kalmıyor. 120 mm sıvı soğutma yeterli olmaz sanırım.
Deepcool CG560 almayı düşünüyorum ben sizin kasayı araştırmıştım küçük geliyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ömer fatih demirci
Adana'da 70i düşmez o desene 😂ben msinin aldım bakalım onunla ne olacak daha kuramadım sistemi
Bende adanadayım. Bende bu akşam kasasyı toplayacam .Bir tek sıvı soğutmam eksik oda kasaya takılıp takılmayacağı meçhul :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Parça parça aldıysanız kasayı iade edin :)
Kasa önerisi var mıdır ? mAtx uyumlu :) tabii ki sıvı soğutma destekli :) :)

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Burak

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,324
İsim
Çağatay
Kasa önerisi var mıdır ? mAtx uyumlu :) tabii ki sıvı soğutma destekli :) :)
Ben sistemimi toplarken forumda Maxima v30 a denk geldim ve bütçem kalmadığı için almıştım ama çok beğendim içi çok geniş. Üst kısım 360mm destekli. Videoyu izleyin karar verin derim. Fansız alıp kendiniz fan seti de alabilirsiniz.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Burak
Deme öyle 😭 indirimde almıştım ben amacım deepcool ls720 almaktı oda olmayınca
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım çok uzak sayılmayız
aman bir fark yok 1 derece 2 derece bu işlemci için 360mm almak lazım ama kasan uymuyor ben eski kasama olmuyor diye 240mm aldım şuan pişmanlığım var :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ertuğrul Güldalı
aman bir fark yok 1 derece 2 derece bu işlemci için 360mm almak lazım ama kasan uymuyor ben eski kasama olmuyor diye 240mm aldım şuan pişmanlığım var :)
Yok ben zaten 360 mm almıştım işlemci çok ısınıyor dedikleri için ama indirim olunca msinin aldım marka diye değilde herşeyin pahalandığı bir durumda indirimdeyken aldım yoksa ls720 veya lt720 alırdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
ömer fatih demirci
Ben sistemimi toplarken forumda Maxima v30 a denk geldim ve bütçem kalmadığı için almıştım ama çok beğendim içi çok geniş. Üst kısım 360mm destekli. Videoyu izleyin karar verin derim. Fansız alıp kendiniz fan seti de alabilirsiniz.
Hocam çok teşekkür ederim. Benim kasayla aynı fiyata denk geliyormuş zaten direk sipariş geçtim. Artık 360 mm sıvı soğutma bakacağım arkadaşların dediği gibi çok rahat ısınan bir işlemciymiş :/

Top Bottom