Neler Yeni

Ryzen 5600 için yeterli bir soğutucu mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Buğra Bozlak
Bütçe
300
İyi forumlar
Bütçem çok az olduğundan bu modeli istiyorum fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim
Snowman m401 rayzen 5600 ü soğutur mu bilgisayarı yeni aldım ve ısınıyor stok fan yeterli değil ne yazikki
Soğutucu;

SmtBugra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Buğra Gms
İyi forumlar
Bütçem çok az olduğundan bu modeli istiyorum fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim
Snowman m401 Ryzen 5600 ü soğutur mu bilgisayarı yeni aldım ve ısınıyor stok fan yeterli değil ne yazikki
adaşım bendede 5600 var. stok fanla kullanıyorum çok zorlamadigimdan pek isindigini düşünmüyorum. Sen ne oynuyorsun nasıl ısınıyor çok fazla anlatabilirmisin bilgim olsun

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Bilal
adaşım bendede 5600 var. stok fanla kullanıyorum çok zorlamadigimdan pek isindigini düşünmüyorum. Sen ne oynuyorsun nasıl ısınıyor çok fazla anlatabilirmisin bilgim olsun
Bende aynı şekilde oyun oynuyorum max 70 75 oluyor daha üstede çıkmıyor.Kasadan kaynaklımı acaba

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,537
İsim
Hacı
İyi forumlar
Snowman m401 Ryzen 5600 ü soğutur mu bilgisayarı yeni aldım ve ısınıyor stok fan yeterli değil ne yazikki
Soğutucu;
60-65 dereceyi geçmez tam yükte. PBO açıp OC bile yaparız bu soğutucu ile.
Yeterli fazlasıyla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Buğra Bozlak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
God off War Battlefield 5 CS go gibi oyunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

on tarafı kapalı benimki cam var yanlarında delik var mesh degil
Tam anlamadım kusura bakmayın hocam açıklar mısınız

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Buğra Bozlak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam yazmamıştım valorant cs god of wor Battlefield 1 ve 5 gibi oyunlar oynuyorum fakat işlemciyi uzun süre kullanmak zorundayım ekonomiden dolayı stok fanı koklemek gerekiyor ister istemez 70 dercenin altında olması için normalde 80 leri görüyorum şimdilik idare etmesi için bu soğutucuyu buldum bence 4 pinli olmasi fiyata göre çok iyi

Top Bottom