Neler Yeni

RYZEN 7 7800X3D +4060 SİSTEM

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK
arkadaşlar kaliteli parçalar dan oluşan bi sistem kurdum sadece parçalarda uyumsuzluk varmı onu söylemeniz yeterli

oyun için alıyorsanız o işlemci ekran kartına fazla

• Beğen
Reaksiyonlar: Bzsu

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Can ŞİMŞEK

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,814
İsim
Hacı
Hocam çok pahalı. Ne için kullanacaksınız? Ne tarz oyunlar oynayacaksınız?
Max bütçeniz nedir? size güzel bir kasa toplayım isterseniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çok pahalı. Ne için kullanacaksınız? Ne tarz oyunlar oynayacaksınız?
Max bütçeniz nedir? size güzel bir kasa toplayım isterseniz.
bütçe monitörle beraber 65 bin ama kardeşim kaliteli parçalar istiyorum atıyorum msı ventus değilde gaming x wifi bluetoth özelliği olan bi anakart sağlam bi sıvı soğutma gold plus bi güç kaynağı 1080p de fps oyunları mmorg oyunları fifa bu tarz arada render

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bütçe monitörle beraber 65 bin ama kardeşim kaliteli parçalar istiyorum atıyorum msı ventus değilde gaming x wifi bluetoth özelliği olan bi anakart sağlam bi sıvı soğutma gold plus bi güç kaynağı 1080p de fps oyunları mmorg oyunları fifa bu tarz arada render
Bu bütçede 4080 veya kaliteli parçalardan oluşan 4070 Tİ toplanır.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Çağatay
Bir çok kişi çıkıp o markaya para verilmez şöyle böyle diyecek ama çok takma. Tek tek kendim topladım bende kaliteli parçalar olsun istedim. 4080li sistem yapardım belki o paraya ama içime sinen 4070ti lı sistem yaptım. Çok da memnunum.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bir çok kişi çıkıp o markaya para verilmez şöyle böyle diyecek ama çok takma. Tek tek kendim topladım bende kaliteli parçalar olsun istedim 4080li sistem yapardım belki o paraya ama içime sinen 4070ti lı sistem yaptım. Çok da memnunum.
Hocam kaliteli gördüğünüz asus msi gibi markalarında kalitesiz ürünleri mevcut hatırlatmak isterim.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Çağatay
Hocam kaliteli gördüğünüz asus msi gibi markalarında kalitesiz ürünleri mevcut hatırlatmak isterim.
İmzamda yazıyor sistemim. Kalitesiz tek parçam yok. Markaların modellerine göre alınıyor tabi ama gidip msi gaming x suprim yerine zotac gainward almam yani. 4080 zotac almadım 4070ti msi gaming x aldım.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
İmzamda yazıyor sistemim. Kalitesiz tek parçam yok. Markaların modellerine göre alınıyor tabi ama gidip msi gaming x suprim yerine zotac gainward almam yani. 4080 zotac almadım 4070ti msi gaming x aldım.
imzada bi araba parası yatıyo maşallah

Top Bottom