Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥Ryzen 9 5900x 7316 TL🔥

softsoft

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Soft
Satıcı amazon germany'di sanırım. Gümrükten geçerken sıkıntı çıkma ihtimali yüksekti.

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
_berdan_
Satıcı amazon germany'di sanırım. Gümrükten geçerken sıkıntı çıkma ihtimali yüksekti.
Gümrükten geçmeyen ürünleri Amazon satmıyor diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok fena indirimdii beeee, b550 a pro ile gider miydi ATX olan

softsoft

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Soft
Gümrükten geçmeyen ürünleri Amazon satmıyor diye biliyorum
Amazonun dışında gümrükte olaylar gelişebiliyor 150 euro üstündeyse. Şikayet var sitesinde okumuştum gümrükten veya kargodan arayıp ekstra ücret talep ediyorlarmış. Amazon da yapacak bir şey yok deyip iade sürecine geçiyormuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Lydia Teyze
Arkadaşlar size kısmetin ne olduğunu gösteremem ama görsel destekli tarif edebilirim:

Bir proje için ikinci bilgisayarı topluyorum. Küçük bir algoritma yazdım. Sitelerden 10-15 dakikada veri toplayıp %20 düşüş olduğunda eşimin Whatsapp'ı üzerinden bana mesaj atıyor. Ürünün adını, linkini yazıyor ve eski-yeni fiyatını yolluyor. Proje için R9 5900x işlemci almayı istiyordum ve bütçem 7-7.5k idi. Dün yazılımda bir iki değişiklik yaptım. Bugün içerisinde de hiç mesaj gelmedi.

Konuyu açan arkadaşı takip ederim çok güzel indirimler paylaşıyor. Bu konuyu gördüğümde yazdığım scriptin neden bana mesaj atmadığını kontrol edeyim dedim. Çünkü çok üzüldüm kaçırdığıma... Dün işlem yaparken varsayılan tarayıcı olarak yanlışlıkla Mozillayı ayarlamışım, gözümden kaçmış. Whatsapp web Edge'de açıktı. Ürünü yollamayı denemiş ama başaramamış... Kısmet tam olarak budur. Önümüzdeki maçlara bakacağız.

Dipnot: Script mesaj gönderemediğinde de ilgili mesajı not defterine kaydediyor. :(

Ekler

• ryzen9.JPG
    ryzen9.JPG
    114.1 KB · Hit: 39
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,593
Üyeler
145,209
Son üye